Wpis z mikrobloga

@Baero: A możesz grać na konsoli z obrazem renderowanym w 4-5 krotnej natywnej rozdzielczości, filtrowaniem anizotropowym i innymi "ficzerami" upiększającymi obraz?
  • Odpowiedz
Lepiej kupić konsolę niż się użerać z tym emulatorem. Co z tego, że grafika ładniej wygląda jak jest masa błędów i przekłamań a emulacja kuleje.


@RzecznikWykopu: @Zatwardzenie: bzdura, lata temu wszystko działało, a teraz działa znacznie lepiej. Emulacja jest płynna a grafika wygląda często dużo lepiej niż na remakech na PS3. Wiem co mówię bo bawiłem się tym lata temu.
sorek - > Lepiej kupić konsolę niż się użerać z tym emulatorem. Co z tego, że grafika...
  • Odpowiedz
lata temu wszystko działało, a teraz działa znacznie lepiej. Emulacja jest płynna


@sorek: bzdura. Odpalałem niedawno tę samą grę na emulatorze i na konsoli jednocześnie i widać jak emulacja kuleje. Brakuje efektów, muzyka i odgłosy brzmią inaczej, pojawiają się błędy itd Jedynym plusem jest grafika w wysokiej rozdzielczości.
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: widać nie umiałes ustawić emulatora - miałem tę grę na PS2, mam na PS3 i miałem na emulatorze, przeszedłem ją w sumie z 30 razy i to na każdej z tych platform - różnice są niezauważalne.
  • Odpowiedz
Pisz od razu o co konkretnie chodzi, a nie się pytasz czy ktoś ogarnia :p


@Frodzio18: Ogólnie: jak uruchomić płynnie Tekkena 5?
Kiedyś się tym bawiłem więc ogarniam temat. Spytam się więc też konkretnie: Jaką wtyczkę do obrazu najlepiej użyć? GSdx daje radę?

Na razie tyle. :D
  • Odpowiedz
Nie lepiej kupić konsoli? Za 80zł już można kupić kompletny zestaw

Lepiej kupić konsolę niż się użerać z tym emulatorem. Co z tego, że grafika ładniej wygląda jak jest masa błędów i przekłamań a emulacja kuleje.


@Baero: @RzecznikWykopu: Mam komputer, który uciągnie emulację i mam kupować konsolę, żeby pograć z kumplem w jedną grę przez godzinę xd kiedy tutaj mamy pady od X360 i obraz z większym AA
  • Odpowiedz