Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kumpel poznał jakąś dupe. Po robocie w sobote chciałem sobie odpoczać przy blancie. A ten #!$%@?ł mi sie do domu, #!$%@? razem ze swoją znajomą. #!$%@? skręce blanta może będzie fajnie. Jak się okazało różowy ten jest #!$%@? tak głupi, karynaLevelEngland #!$%@?ła mi dzień przez swoje #!$%@? o głupotach tym chrypowatym i zapitym głosem :((

w ogóle jeszcze musialem sluchać jak to oni się zajebiscie bawili i idą jeszcze w tany do jutra rana. Namawiali mnie 2 godziny. Odmówiłem. #!$%@?ł mnie, chciałem sobie odpocząć a mi tak wjechał po chamsku. Tak się nie robi :/ Do siebie zapraszali na za 2 tygodnie, będzie kwas, będzie ziele, w ogole ostor chca pojechac. Pytam sie kumpla (laska poszla do kibla) kto będzie. A on, że ja on i ona. #!$%@? :<

Z kim ja będę gadał? Z #!$%@? kumpel i lasce która przerywa Ci w pół zdania i drze jape jakby była na jakiś ostrych tabach? #!$%@? nie podoba mi się takie towarzystwo. Impreze bez kobiet są znacznie lepsze. Chyba, że powiedzmy dobrzi znajomi w parach. Ale obce laski i pare wolnych pare zajetych w ratio 1/2. I faceci? Tam jest #!$%@? walka która pierwsza da dupy. I najważniejsze komu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie lubie #!$%@? klubow, to mnie nie rajcuje :/
Wole zapalić sobie raz na tydzień i wycziliować się przy swoim hobby przez całą sobote :>

no taki mój ból dupki na ten moment. Przynajmniej już sie #!$%@?łem :>

#wykopjointclub #niebieskiepaski #boldupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 2