Wpis z mikrobloga

Często mam tak, że znajdę jakies hasło, którego nie znam albo znam z nazwy, ale takiej bliższej definicji już nie bardzo. Odpalam wtedy zawsze Wikipedię i czytam.. A po drodze błądze po różnych hasłach i wątkach. Czuje się jak królowa tej strony - sprawdzam co tylko można. W sumie to chyba zaczynam mieć małą obsesje () #debiljez #zarazbedzienocna
  • 13
@SamGamgee jasne, ale z drugiej strony gadam o czyms ze znajomymi i ktos rzuci haslo "odleglosc x do z" i kazdy zastanawia sie np. Ile to moze wynosić, a ja automatycznie juz wchodze na Wikipedię zeby sprawdzic.
@zdechly_jez: dokładnie tak xD było trochę też rodzajów - na ilość kliknięć, "5 kroków do Hitlera", z pomijaniem dat i państw...

to ostatnie zwłaszcza trudne jak zaczyna się od jakiejś gwiazdy w galaktyce wafli pszennych a trzeba dojść do francuskiej gminy w departamencie Herault
@zdechly_jez: na samym początku było to '5 kroków', potem zaczęliśmy sobie losować start/metę i kto mniej kliknięć, ale to wchodziło w fazę "jestem na stronie z dużą ilością linków, poszukam najlepszego" i po drugim, trzecim razie lecieliśmy ze startu wspólnego, kto pierwszy ten lepszy, ale to i tak nie pasowało w 100% - najpierw był zakaz wchodzenia w daty i lata, potem w artykuły o państwach, i pojawił też się zakaz