Wpis z mikrobloga

Heja #motomirko ja mam takie pytanie, wiadomo jak pewnie część was jeżdżę z kamerą i też będę ją miał na zlocie, czy komuś będzie przeszkadzać jak zlocik będę momentami nagrywał? Można będzie zrobić później jakąś wideo/foto kompilacje całości i ewentualnie jeśli będzie wola narodu opublikować ma wypoku. Lub nie publikować a powysyłać do osób które na zlocie były? Moglibyśmy się powymieniać materiałami później.

Pytam teraz żeby później nie było CZEMU TEN SPAMER LATA Z WŁĄCZONĄ KAMERĄ, GURWA WŁOSÓW NIE UŁOŻYŁEM :P
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gerard-kowalski: wiem że nie ja jeden, ale chciałem poruszyć tę kwestie, żeby mieć sytuację jasną

@syrena_elektro: jak pisałem czy udostępniane na ogólnym to nie jest pewne, bo to zależy od nas samych czy chcemy czy nie :) bierz drona

amiętam stare dobre czasy kiedy można było na impezach #!$%@?ć po bandzie bo nikt tego rejestrował tylko skupiał ( w miarę możliwości) się
  • Odpowiedz
@tosyu: ja akurat nic nie nagrywam, czuję że kamera przyciąga pecha bo jak jeden jedyny raz założyłem to przebiłem nową przednią oponę. Poza tym nie ma stabilizacji i zamontowana na kierownicy ma takie drgania że nic nie widać powyżej stówy. Zdjęć też nie robię, jestem człowiekiem starej daty.
  • Odpowiedz
@syrena_elektro: ja myślę że przesadzasz z tym pechem :P zbieg okoliczności, a na wibracje najlepsze są gimbale ale można tez kupić/wykonać specjalny uchwyt (dwie płytki połączone silikonowymi gumkami dla niwelacji wibracji, bujanie zostaje w gumkach, coś jak bęben pralki to działa, mega proste i tano można zrobić), albo standardowo kask/klata

tutaj gość robi coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=mxkug1m6lIA sam zamierzam się pochylić nad tematem bo jednak kamera na kasku mnie drażni, wolałbym
  • Odpowiedz
@tosyu: znam zachowanie gimbala doskonale, nawet mam zapasowego zenmuse h4-3d który się nudzi i mógł bym go zamontować na lagach ale po co mi to skoro i tak mi się nie chce tego co się nagrało oglądać itd.
Do kasku mam wszelkie możliwe uchwyty ale też nie montuję z takiego samego powodu jak powyżej. Po prostu nie chce mi się #!$%@?ć z montowaniem i ściąganiem kamery za każdym razem, później
  • Odpowiedz
@syrena_elektro: wszystko rozbija się o to do czego służy Ci kamera, mi przede wszystkim jako dowód jakby coś się stało, mam tryb samochodowy włączony więc nadpisuje stare pliki, nie zgrywam specjalnie ich na kompa, tylko te dwa razy co na mirko wrzuciłem
  • Odpowiedz
@tosyu: jak bym miał wrzucać za każdym razem jak ktoś coś #!$%@? to miał bym przynajmniej jeden film dziennie do wstawienia. Do auta może jeszcze bym zamontował ale jak na moto siedzę to mi się włącza inny tryb i skupiam się tylko na jednym. Kamera mi dupy nie uratuje, głowa tak.
  • Odpowiedz
jak bym miał wrzucać za każdym razem jak ktoś coś #!$%@? to miał bym przynajmniej jeden film dziennie do wstawienia.


@syrena_elektro: ale po co XD ja wrzuciłem dwa razy i też mi się nie chce każdej akcji :P ale jak ci się ktoś #!$%@?, a świadków nie będzie albo co gorsza będą i będą #!$%@?ć że Twoja wina to będziesz miał dupochron, jak @Cash1337

ale troszkę się rozgadaliśmy nie
  • Odpowiedz
@tosyu: powiem ci tak, z perspektywy czasu ze jak oglądałem wypadek Cash1337 na początku to miałem podobne podejście. Teraz jak to widzę to wiem, że jego nie powinno być w tym miejscu, bo może się zdarzyć właśnie coś takiego. Co więcej kompletnie nie umiał się zachować, zaskoczyło go to bo po prostu nie umiał jeździć. Tak wg mnie w pewnym momencie powinieneś dojść do takiego wniosku że myślisz za wszystkich
  • Odpowiedz
@syrena_elektro: no nie powinno i kompletnie nie potrafił się zachować, mimo to jednak sytuacja miała miejsce i moim zdaniem dobrze że miał kamerę; jego przypadek jest nieco inny, vlogował, ja włączam kamere i tyle, nigdy o niej nie pamiętam podczas jazdy, nawet jej nie wyłączam tylko wieszam na wieszaku w garażu a rano wkładam świeżą baterię (mam 3)
  • Odpowiedz