Wpis z mikrobloga

@dyslexia: Oj kupiłem za całe 130 zł 1gb. Kurde to było coś. Do tego dokupiłem słuchawki EP-630 toż to była moc. W sumie najlepsze słuchawki jakie kiedykolwiek miałem (i w sumie najtańsze).
  • Odpowiedz
@dyslexia: mialem creative muvo tx fm 256mb, majac go w kieszeni kolega mi siadl na kolanach. #!$%@? go strzelil, a zaplacilem jakies 400ziko w 2004 roku :-/

  • Odpowiedz
@dyslexia na któreś święta dostałam empetrójkę. Mame się postarała i muzykę też wgrała (eska hity na czasie, bo wtedy tego słuchałam.. xD). Jak zaczęłam słuchać, to nawet na Kevina nie zdjęłam słuchawek, żeby obejrzeć XDDD
  • Odpowiedz
...majac go w kieszeni kolega mi siadl na kolanach. #!$%@? go strzelil (...) ale mialem bol dupy!!!


@maQus: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@dyslexia: pamiętam jak dziś, jak dostałem mojego wymarzonego iRivera na 18tkę. 1GB pamięci, dyktafon, radio, equalizer, ustawianie szybkości dźwięku, wygaszacze ekranu, kolorowy wyświetlacz, funkcja pendrive naturalnie, no i klips do spodni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jakością i głębią dźwięku zjada mojego obecnego Touch 4.
Nawet zabrałem ze sobą na emigrację, wciąż działa. :)
s.....k - @dyslexia: pamiętam jak dziś, jak dostałem mojego wymarzonego iRivera na 18...

źródło: comment_dhbhvRU9XfuF0sLWieG2hGVfTTRhcI4i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@system_shock: mam takiego samego, klasa sama w sobie, napędza mi k518dj (wcześniej naturalnie PortaPro). Ciekawostką jest, że wersja US miała radio (niebieska obudowa), którego brakuje w wersji europejskiej. Kupiłem refurba na Allegro, działa jak złoto, chociaż gumowej zatyczki portu już nie ma, bo sobie odpadła. W zestawie miałem też firmową smyczkę idealnie pasującą do klipa, ale została gdzieś zapodziana.
  • Odpowiedz
@plnk: u mnie raczej tańsze słuchawki zawsze gościły, długo miałem fabryczne Cresyny, potem bodaj Philipsy SHE9500 (najlepsze ze wszystkich, ale delikatne), potem MEE M2.
Tak poza tym to śmieszna sprawa, bo miałem praktycznie przez cały ten czas wyświetlacz zaklejony taśmą przezroczystą, wciąż tą samą. :D Jakoś tak zostało, przyzwyczaiłem się. Ostatnio zerwałem - powierzchnia jak nowa. :)
Ta zatyczka parę miesięcy temu została mi w rękach i chyba tylko dzięki temu
  • Odpowiedz