Wpis z mikrobloga

nie taka alfa straszna jak ją malują


@zgroza199: z reguly tak z wszystkim jest, jak ludzie gadaja, ze jakies auto jest #!$%@? to albo z zazdrości, albo mają rację albo po prostu gadają, na matiza tez tak kazdy #!$%@? jak kupowalem ze gowno srowno i shit a zrobil 200 tys bez zadnej awarii
Akurat w moim wypadku to myślę że to głównie zasługa diesla, kilku znajomych ma lub miało bliźniaczy model 145 ale w benzynie i tak już tam świetnie nie było. W sumie to jak teraz o tym myślę to mój post to lekka propaganda.
@zgroza199: mój tata w 94 roku kupił Fiata Tipo 1.7 D (samo auto rocznik 1990) i przez 10 lat auto zrobiło ponad 600 tys km - silnik był dosłownie jak nowy ale auto niezabezpieczone zgniło od spodu (nadwozie ocynk było w idealnym stanie - tylko to cholerne podwozie - następne auto już zabezpieczyliśmy od spodu)
@zgroza199: moja 156 mjtd z '03 ma teraz na blacie 262kkm. Jak kupowałem jakieś 4 lata temu to miał 135kkm. Średnio mi się w to wierzyć chciało, więc zakładam, że jakieś 150kkm mogę dodawać spokojnie do swojego przebiegu. Wychodzi więc ponad 410kkm w tej chwili, a kolejną setkę planuję zrobić w najbliższe dwa lata. Auto śmiga bardzo przyzwoicie