Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Zgłaszam siebie za mały karambol w T1 na samym początku drugiego okrążenia, na samym końcu stawki.
Uderzyłem w @matelusz1 @molibdenowypszemek i @DanielS

Sorry za to chłopaki, jechałem od wewnętrznej obok DanielS i niestety nie zauważyłem tabliczek z odległościami i zdecydowanie późno zacząłem hamować, przepraszam chłopaki, mam nadzieję, że nie zepsułem Wam za bardzo wyścigu.
  • Odpowiedz
@Niezrozumiany: Temat zostawiam do rozstrzygnięcia Damianowi. W mojej opinii nie miałem możliwości przewidzenia Twojego nagłego zjazdu w prawo i tym samym czasu na uniknięcie kolizji. Zdarzenie miało miejsce na 12 okrążeniu między T1 a T2.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Ogólnie ludzie strasznie olewali niebieskie flagi. Nie mówiąc już o @bomber89, który nie wiem co chciał osiągnąć blokowaniem na początku wyścigu, gdzie raz nie puścił mnie na prostej przed szykaną gdzie jechałem obok niego, a następnie przed T1, przez co dostałem strzała od Sznikersa... Rozumiem frustrację, że dwie minuty u Ciebie płyną szybciej, ale powinieneś się bardziej ogarnąć zważywszy na to, że coś tam jeździsz w rF2
  • Odpowiedz
@manix93: Z tym olewaniem niebieskich flag, to faktycznie schemat się powtarza od poprzedniego sezonu. Na domiar złego @Niezrozumiany pod koniec wyścigu postanowił się oddublować, co w sumie i tak mu nic nie dało, wolałem go puścić przodem, żeby nie ryzykować jakiejś krzywej akcji. Bez sensu ;D
  • Odpowiedz
@VR46: Byłem 2 lapy za tobą, wyścig i tak cały zmarnowany, to chciałem się chwilę pościgać :D mogłeś być spokojny, żadnych szaleńczych ataków by nie było
A na przyszłość, jak to jest? Z racji przygód miałem kilka lapów straty, ale tempo dużo lepsze od niektórych. Można wtedy bez przeszkód się oddublować?
  • Odpowiedz
@Niezrozumiany: Miałem jakieś 7 sekund przewagi nad kimś i 6 sekund straty do kogoś przede mną. Gdybym na skutek kontaktu wyleciał, to elo i miałbym pozamiatane. IMO trochę bez sensu takie oddublowanie jeżeli wiesz, że nie zyskasz na tym pozycji. Nie będę takich pierdół zgłaszał, bo ostatecznie nie doszło do kontaktu, ale miej na uwadze, że to było trochę ryzykowne ;)
  • Odpowiedz
@Niezrozumiany: Ja nie widzę przeszkód, jeżeli chodzi o oddublowanie w późniejszej fazie wyścigu, gdzie możesz mieć lepsze tempo. A najważniejsze jest trzymać swoje optymalne tempo, bo jadąc za wolno można popełnić błąd (przynajmniej ja tak mam). Ale robienie czegoś takiego na początku wyścigu gdzie walczysz o pozycje i jeszcze mając niebieską flagę nie puszczasz to raczej coś nie halo.

@TheSznikers: @Wuza1337: @Golomp: @VR46
  • Odpowiedz
Dodatkowo powinny być wg mnie kary zgodnie z regulaminem respektowane, a nie sytuacja, że to pierwszy wyścig to #!$%@?ć.


@manix93: Mój pierwszy wyścig to festiwal kar, wszyscy mieli srogo #!$%@? na to, że to był mój pierwszy wyścig :) Chciałbym nadmienić, że gdy wspomniana przez Ciebie sytuacja miała miejsce 1. raz, to przypomnieliśmy, że tak nie można. Zainteresowany był w tym czasie na TS i musiał to słyszeć.
  • Odpowiedz
Zgłaszam @TheSznikers za T5 okrążenie 14, oraz nieoddanie pozycji po kontakcie i kolizję na T6 na tym samym kółku

https://mega.nz/#!xV5EjRIS!HOHRXihqf7Hh7rinEJ2PyjrjoNR_TRC27GL29_5GbY4%C2%A0 czas: 23;27 i następny zakręt

@Daniel_S 45:43 kolizja

I radzę sprawdzić każdego zawodnika wjeżdzająćego do pitu z większą predkością niż 80 km/h oraz stosownie upomnieć za łamanie regulaminu i wchodzenie do pitu przez Exit to Pit -:)
  • Odpowiedz