Wpis z mikrobloga

@Inevera: Tak, ale bez częstotliwości 800 MHz. Coś ostatnio słychać jest o wersjach również z częstotliwością 800 MHz, ale nie wiem dokładnie których modeli ta opcja dotyczy, dlatego nie będę się wypowiadał i ktoś może cię nakieruje.
  • Odpowiedz
gearbest i banggood


@Inevera: roczna gwarancja wysyłkowa do Chin ale tutaj to już bardziej pewniak, dodatkowo jeśli jest możliwość to sklep może zaproponować abyś naprawiła telefon lokalnie i zwrócą ci za to kasę, jeśli będziesz płacić przez paypal co zalecam to masz 180 dni dodatkowej ochrony
  • Odpowiedz
@Inevera: Ja brałem u goldwaya 2 telefony i wszystko jest w porządku, więc polecam. Nie wiem czy coś się zmieniło w tym temacie bo jakoś 2 miesiące nic nie brałem z telefonów. Ibuygou też oczywiście okej, sprawdź tag z kuponami ibuygou i możliwe że wyjdzie ci podobny koszt do tego z Aliexpress jeśli jest jakiś kupon.
  • Odpowiedz
a jak z vatem w ibuygou?


@Inevera: Ubezpieczenie od VAT, płacisz ~5% za ubezpieczenie, jeśli telefon wpadnie na VAT to opłacasz VAT, następnie sklep zwraca ci ten VAT. Najlepiej połączyć to z DHLem.

lub UPS taxfree ale nie ma go przy Redmi3s
  • Odpowiedz
@Andczej: ok, wszystko wiem. Powinieneś zostać przedstawicielem xiaomi w Polsce, albo przynajmniej odznaczony orderem cebuli.
Czy w razie problemów z zakupem mogę liczyć na Twoją pomoc na PW?
  • Odpowiedz
@Andczej: Co w nim złego? Różnica jest taka, że może pojawić się vat a na gwarancję kupując coś za granicą i tak nie liczę bo wygodniej mi będzie zanieść do lokalnego serwisu, niż czekać miesiąc na telefon.
  • Odpowiedz