Wpis z mikrobloga

może i #malopopularnaopinia , ale Szafa z #mocnyvlog przez opinie w jednym z ostatnich odcinków, że burger w macu jest lepszy od tych co jadł w Rzeszowie stracił jakiekolwiek uznanie kulinarne. Te wszystkie jego testy jedzenia i chodzenia po restauracjach są gówno warte XD pojawiło się też dużo opinii, że John Burg nie serwuje najlepszych burgerów w Kielcach, czyli lecimy na reklamowaniu
  • 11
  • Odpowiedz
@basssiok: a ty wiesz co to jest subiektywna opinia i indywidualny smak ? Gość po prostu tylko i wyłącznie poleca to co jemu smakuje , też sam jadłem ostatnio burgera w MoaBurger we Wrocku i takie gówno to było ze kanapka drwala z MC przy tym to szampańskie delicje .
  • Odpowiedz
@basssiok: Przecież on nic nie testuje, tylko idzie #!$%@?ć i się dzieli spostrzeżeniami. Chyba traktujesz jego oceny zbyt poważnie, bo gruby nie jest Magdą Gessler ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@basssiok: Szafa też często wspomina o powtarzalności jakości jedzenia. W tych burgerowniach, które "reklamuje" jakoś nie ma raz dobrego a raz ujowego jedzenia.
  • Odpowiedz
@loney: dziwne że nie był w Burger Store, tam na prawdę są niczego sobie. Jadłem kiedyś w Starym Browarze i nie było tyle czarnuszki (chyba nawet w ogóle nie było), ale do BS nie ma porównania.
  • Odpowiedz
@basssiok: @loney: Taka sama sytuacja jak z piwami, wg "specjalistów" te są dobre, które są najmniej mainstreamowe, drogie i z wymyślnymi nazwami. Jadłem mnóstwo tych burgerów z food tracków i szczerze mówiąc większość jest droga i smakuje tak sobie. Większość myśli, że im bardziej skomplikuje burgera tym będzie lepszy. Oczywiście nie może zabraknąć tych ujowych grubych frytek. Za to w takim MC czy BK zawsze wiem, że zjem zajebistego i
  • Odpowiedz