Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi sie podoba #renault wind? Faktycznie z przodu moglby miec lepszy design ale bez przesady, druga multipla to to nie jest, poza tym calosciowo jest ok, a dupa w ogole fajna. W Internecie jednak same negatywne opinie. Do tego z tego co czytam wszyscy, ktorzy mieli okazje nim jezdzic sa zawiedzeni. Ktos z mirkow z #motoryzacja i #samochody mial okazje sie przejechac i podzieli sie wrazeniami?

Ogolnie to mam kaprys na samochod o wygladzie roadstera. Windy uzywki chodza po 25 000zl. Ma ktos lepszy pomysl do tej ceny? Smart Roadster chociaz o wiele tanszy raczej odpada bo ponoc awaryjne. Powinien byc hardtop, softtopy odpadaja bo mam zamiar nim rowniez jezdzic zima, a nie mam zamiaru marznac albo non stop grzac, ponadto raczej nie bedzie garazowany. Skladany dach jak w Windzie to fajny bajer ale wcale mi na nim nie zalezy. Wystarcza mi dwa miejsca w samochodzie, wole jakikolwiek bagaznik z tylu niz dodatkowe siedzenia, nie woze znajomych ani rodziny, czasem tylko jakas kolezanke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Apropos bagaznika to tez nie mam specjalnie wygan wielkosciowych, wystarczy zeby byl jakis niewielki na wrzucenie nieduzych zakupow czy plecaka i kilku gratow. Jest cos innego niz ten nikomu nie podobajacy sie Wind za czym warto sie ogladac?
  • 7