Wpis z mikrobloga

Mirki, polecicie jakieś głośniki 5.1 do komputera?
Do tej pory używałem Creative Inspire T6100 ale zaczynają stukać, pukać, potencjometr wymieniałem już 2 razy, no ale mają chyba z 9 lat więc im wybaczam. Chciał bym coś co gra co najmniej podobnie. Cena ~300-400zł? Tak wiem, lepiej dołożyć 2000 zł i kupić jakieś superhiperultraaudiofilskie ze złotymi przewodami. No ale nie jestem audiofilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sąsiadom nie urządzam słuchowiska więc na moje potrzeby poprzedni zestaw wystarczył.
#pcmasterrace #kiciochpyta
  • 6
Ej, akurat trafiłem na Twój wpis. Może wiesz Mirku jak podłączyć te 3 jacki do kompa, w sensie, czy najlepiej kupić jakąś kartę, czy jakieś inne rozwiązanie? :p
@sveq91: W tej cenie lepiej się sprawdzą porządne 2.1. Zwłaszcza, że widząc poprzedników nie masz pojęcia jak je poprawnie rozstawić w pomieszczeniu. Zerknij na Modecom MC-MHF60U, Microlab FC-530. A jak już koniecznie 5.1 to Genius 5200, taniej będą chyba tylko pierdziawki pokroju Creative czy Logitecha, które nie nadają się do niczego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@karol12ek: A ile masz wejść do komputera? Normalnie do płyty głównej podpinasz. Ile ich jest? 3? Jak miałem 3 wejścia to 4 podłączyłem pod mikrofon z tyłu, oczywiście ustawiłem tylne gniazdo jako głośnik i grało normalnie.

@PurePC_pl: Co to znaczy, że widząc poprzedników? Na podstawie tego o co ludzie pytają, zakładasz, że wszyscy laicy źle ustawiają głośniki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do Creative to dla
@sveq91: Bynajmniej nie miało to na celu obrażenia Cie. Po prostu głośniki 5.1 (obojętnie czy tanie plastiki, droższe czy może audiofilskie, pozłacane za 30 tysięcy) wymagają odpowiedniego rozstawienia w adekwatnie dużym pokoju. Biorąc pod uwagę, że wcześniej kupiłeś T6100 o mocno wątpliwej jakości założyliśmy, że brak Ci wiedzy w tym temacie.

Co do pytania - jak najbardziej. Nawet tańsze Modecomy zrobią swoją robotę, a jak byś dorzucił odpowienie źródło - chociażby