Wpis z mikrobloga

@Pitrewk: na dobrą sprawę nie potrzebuję już hdd, bo ani filmów, ani muzyki nie ściągam, bo od tego jest streaming, mam dwie gry na kompie, które nie zajmują dużo miejsca, więc więcej mi nie trzeba. @Shank: myślałem o czymś w cenie bliższej 300 niż 400 ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Pustulka: @Aerokski: ten iridium jest ok? Jakiś mirek niżej pisał, że nie do końca jego
ten iridium jest ok? Jakiś mirek niżej pisał, że nie do końca jego parametry oddają to, co podaje producent.


@GuciuSmoke: trudno wymagać by za 300 zł działał tak jak plextor za 385 zł, jeżeli szukasz cebulowego dysku ssd, na normalnych MLC to będzie ok, zwłaszcza, że ma 5 lat gwarancji.
@GuciuSmoke: Wiesz co, nie jestem pewny, czy w granicach 300 zł kupisz coś dobrego, jak jeszcze handlowałem sprzętem i interesowałem się tematem, to Samsungi Evo też były okej. Goodramów bym raczej nie tykał, spora awaryjność a i parametry trochę przekłamane w stosunku do tego co podaje producent.
@PurePC_pl: Wyrażam tylko opinię na temat marki, na podstawie tego ile ich sprzętu wracało na reklamację, biorąc pod uwagę ilość sprzedanych sztuk. Jak już zauważyłem powyżej, od jakiegoś czasu nie zajmuję się już tym, więc może pojawiły się jakieś solidne i sensowne modele, nie twierdzę, że nie.
@Shank: Rozumiemy i pisaliśmy to całkowicie "bez spiny" ( ͡° ͜ʖ ͡°), ot często się to pojawia na mirko (w Twoim przypadku z doświadczenia). A warto wyprowadzić ludzi z błędu. Bo o ile tanie serie Goodrama to po prostu szroty, do PRO GAMINGOWYCH zestawów z Allegro, tak Iridium Pro po obniżce jego cen jest świetnym wyjściem do 300 złotych (a często nawet 280, czy 260 z promocjami).
Crucial jest wydajniejszy od Plextora M6 Pro, ale w codziennej pracy nie zauważysz najmniejszej różnicy między nim a Iridium Pro.


@PurePC_pl: w benchmarkach, w codziennym użytkowaniu raczej niespecjalnie, zwłaszcza, że wraz zapełnieniem cruciale wyraźnie zwalniają, mam 250-tkę i 500-tkę i da się to odczuć.