Wpis z mikrobloga

@irondew: @PanStachZeStalowejWoli: za kilka godzin ma sie cos wydazyc licznik jest tutaj: badselfeater.com nikt nie wie co, i jest pierdyliard teorii spiskowych, od wojnny nuklearnej, przez otrucie clinton, po otwarcie portalu do piekiel w CERN z ktorych zstąpi diabel na ziemie... W stanach ludzie znajdują dziwne banknoty z tym związane, dziwne przekazy, ukryte wiadomosci, #!$%@? muje dzikie weze... ja mysle ze to promocja filmu (snowdena prawdopodobnie, ale moze byc tez
@Kramarz: Nie uważasz, że jeśli miałaby to być reklama, to na banknotach nie znalazłyby się loga wielu potężnych firm, jak google etc? Przecież to narażanie się ewentualnego reklamodawcy na pozew sądowy i sowite odszkodowanie.
@wystrza: nie widziałem loga firmy na banknotach, jedynie podobizny clinton i trumpa.. a to zapewne jak z podobiznami pokemonow, pozmieniane kolory troche sylwetki - i jestes chroniony
@Kramarz: Wydaje mi się, że to są jednak autentyczne loga, znajdują się po lewej stronie zaraz na lewo od głowy kozła i po prawej stronie, na prawo od głowy kozła, najbardziej widoczne bez dużego zbliżenia jest logo cnn po lewej stronie, bardzo wyraźnie widoczne jest też logo facebooka.