Wpis z mikrobloga

  • 0
@mafiozorek nie denerwuje cię pewna ograniczoność z punktu widzenia androidziaza? Mnie zawsze interesowało rootowanie telefonu, zmiany romow, swego rodzaju dowolnosc i jednoczesnie odpowiedzialbosc za swoje decyzje, apki jak freedom, droidsheep tweakery itp.
Podobno kiedyś iphony nie byly kompatybilne wogole z innymi urządzeniami i nie bylo mozna wgrywac muzyki bez dostepu do komputera? Nadal tak jest?
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: iPhone też ma swojego Jailbreaka, w którego się nawet nie bawiłem. Xiaomi root jest banalnie prosty i używałem go tylko, gdy coś się #!$%@?ło.
Z perspektywy czasu nigdy nie miałem żadnego problemu. Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi - braku wyboru i pewne ograniczenia modyfikacyjne są zaletą tego telefonu. Owszem, można, ale jest to niepotrzebne.
Moja siostra się #!$%@?ła, że nie może sobie muzyki zgrać normalnie i to jest fakt. Mnie
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: W sumie muzykę już się da wgrywać na iPhone, ale chyba jest trochę zabawy przez iTunes i znajomy coś mówił, że ciszej odtwarza empetrójki, ale niestety nie wiem jakiej one były jakości
  • Odpowiedz
@nie_znam_sie_ale_sie_wypowiem: "OPPO's expansion in China itself has been via offline channels" , "Similar to OPPO, vivo's retail presence and marketing in lower-tier markets is particularly strong and a key factor to its growth."
Kolejny link http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prCHE41676816 "OPPO and vivo continued to excel largely due to the strength of their offline channels, with their shops and advertisements occupying most of the Tier 3 to Tier 5 cities."
  • Odpowiedz