Wpis z mikrobloga

#hearthstone #krolmirkohs #gry #mirkohsleague

Witam witam po kilku dniach przerwy!

Emocje po turnieju już opadły, przegrani przestali płakać, zwycięzca już się nie cieszy tak, jak cieszył się w niedzielę, więc pora na ogłoszenia!

Turniej "wypalił" najkrócej mówiąc - nie było żadnych prób oszustwa, tylko szczera i prawdziwa rywalizacja. Dwa wieczory to jednak trochę za mało, dlatego...

Rusza Mirko Hearthstone League. Tak, dobrze czytacie - turnieje są dla leszczy, my chcemy całej ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ja to widzę? Wszystko zależy od ilości osób, które się zgłoszą, ale według mnie najciekawsze będzie utworzenie kilku "dywizji", których czołowi gracze będą potem rywalizować w play-offs. Niestety, w pierwszej edycji Ligi nie możemy zastosować podziału ze względu na "osiągnięcia", więc może się trafić tak, że jedna dywizja będzie zbyt mocna, a inna za słaba - na to nic nie poradzę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ciężko na tym etapie ustalić konkretny czas trwania całego przedsięwzięcia, ale podejrzewam, że jedna edycja zajmie około 2 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Regulamin i resztę szczegółów ustalimy, gdy poznam Wasze zainteresowanie tym eventem.

PS. Szukam jakiegoś #grafika do zaprojektowania plakatu - arcydzieła, który potem przepchniemy w znaleziskach na główną.

Co Wy na to? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Plusujcie, abym mógł wołać!
  • 8
@Hatespinner: wszystko zależy od ilości graczy, jeśli będzie mało osób to i w 3 tygodnie się wyrobimy, natomiast przy dywizji liczącej 10 osób jest do rozegrania 18 gier na osobę (mecz + rewanż). Grając 3 gry tygodniowo wychodzi 6 tygodni. Potem do rozegrania są playoffy - kolejny tydzień. Chyba nie pomyliłem się w obliczeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maxols: Proponuję żeby każdy z chętnych po prostu wpisał najwyższą rangę którą wbił powiedzmy w ciągu ostatnich 3 miesięcy, albo średnią którą zwykle wbija. :) Dzięki temu można by jakoś sensownie podzielić graczy.