Wpis z mikrobloga

Szukam pokoju w Warszawie od początku października. Na OLX od groma ofert ale ciężko coś zaklepać na odległość, może jakiś mirek coś ma do wynajęcia? Nie chce też w ciemno jechać i na miejscu szukać. Dzielnica nie jest ważna, byleby to Otwock zaraz nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cena do 650. #wynajempokoju #warszawa #sloiki
  • 15
@odklejony: Nie słuchaj powyższych. Da się znaleźć za taką kasę pokój i to w dobrym standardzie (potwierdzone info - sam wynajmowałem koło bankowego za 550). Problem jest taki, że takie ogłoszenia są nieaktualne po kilku godzinach... Więc jeśli nie ma Cię na miejscu to słabo. Ale polecam zrobić tak jak ja. Pojechałem, zatrzymałem się na trzy dni u znajomych i w tym czasie jeździłem po mieście za pokojami. I w końcu
Problem jest taki, że takie ogłoszenia są nieaktualne po kilku godzinach


@EmTeKa: 550 koło bankowego wisiało aktualne aż kilka godzin? No, no.. I tak niexle. :)
@odklejony: Mam całe pietro domu pod Jankami do wynajęcia, zastanawiam się, czy wynajmować całe czy na pokoje puścić, z tym, że standard dupy nie urywa, większość mebli jeszcze po dziadkach (z 10 lat), za to czysto i schludnie, a dojazd do centrum samochodem to 15-20 min :-)