Wpis z mikrobloga

@bbr247: Nie chodzi mi o udział Legii w LM, a o brak Milanu:( Legia i jej osiągnięcia jest mi zuełnie obojętna, ani nie kibicuje temu klubowi ani im nie życz porażki. Obojętne mi to. Smutno mi z powodu braku mojej drużyny w Lidze Mistrzów, kolejny rok...
  • Odpowiedz
@bbr247: Na szczęście w Liga Mistrzów nie polega na tym, że graja w niej sami mistrzowie krajów, gdyby tak było to nawet bym tego nie ogladał i większość pewnie też. W LM powinny grać najlepsze drużyny Europy, a nie wpychać do niej upośledzone zespoły, które zdobęda max 3-4 punkty w grupie. Dla takich jest Liga Europy
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Od dziecka kibicuje temu klubowi. Zawsze mnie fascynowali jego grscze od wczesnych lat 90 aż po koniec ery gwiazd. Imponował mi Milan zdobytymi trofeami. To byly czasy kiedy real tylko mógł się z Milanem równać. Podobało mi się wszystko, oglądałem ich mecze od kiedy tylko ojciec zamontował talerz i dekoder na którym odbierały włoskie i niemieckie kanały. W miare dorastania tylko się unacniała moja fascynacja tym klubem, jego pilkarzami,
  • Odpowiedz
@FuriousViking: Zazdroszczę i szanuję jak #!$%@?, bo chociaż jestem fanem tego zespołu to mam tylko jedną pamiątkę - koszulkę Maldiniego. Kupiłem w 1998 roku i do dzisiaj dbam o nią, i mam w szafie. Jak nadaży się okazja, by oglądać mecz, to zawsze ją wyciągam. Nie ważne czy przegrana, czy wygrana. Tych niezapomnianych chwil nikt nie zabierze, a i całym sercem wierzę, że wrócą na szczyt ( ͡° ͜
  • Odpowiedz