Wpis z mikrobloga

@ziomekg: ja kopiuje z poloniex a potem daje znajdź i zamień, zamieniam kropki na przecinki i działa, to nie są prawdziwe dane, wpisałem randomowe liczby, nav już dawno sprzedałem :)
Mnie wkurza to bo jak odpalam poloniex i mam 5 walut kupionych to nie wiem ile $ jestem do przodu bo musze wyliczac btc/usd przy zakupie i po sprzedaży, dlatego ten akrusz stworzylem, bo jak kupie dzisiaj danego alta za 50
@defqon111: a widzisz mnie przy zabawie altami interesuje tylko pomnażanie ilości btc więc nie przeliczam na pln (choć mając taką informację jak Ty z mniejszym bólem serca sprzedaje się na stracie względem btc). W poloniex fajna jest ta analiza historii kupna/sprzedaży pod warunkiem że kupno i sprzedaż dokonało się na giełdzie ale to też informacja tylko względem btc.
Aby nie spisywać danych ręcznie pewnie po api można by napisać prosty programik.
@rafion: ok gram na alt/btc zawsze ale chce wiedzieć czy jak teraz sprzedam to jestem na plus w $ czy nie. Jak kupie alta i sprzedam i dajmy na to jestem do przodu 0.1 btc, w dniu w którym kupiłem danego alta BTC kosztował np 600$ a po sprzedaniu tego alta BTC kosztuje 300$ to tak naprawdę nie zarobiłem, mnie interesuje ile zarobiłem w dniu sprzedaży. Wiadomo ilość moich btc wzrośnie