Wpis z mikrobloga

@sokol121: mam 25Mbps na Mokotowie. W ciągu tego roku była chyba jedna przerwa kilkugodzinna, prędkość spełnia warunki, odcina mnie przy 3,1MB/s a w nocy potrafi nawet wjechać nieco wyżej. Generalnie nie jest źle.
  • Odpowiedz
@koszyk: a po kablu te 100Mbps chce wyciągnąć czy po WiFi? Już nie raz widziałem jak ktoś ma stary router do 54Mbps i się dziwi że chodzi wolno, kolejna rzecz to ilość sieci WiFi w okolicy na 2,4Ghz. Kolejna sprawa to na czym chcesz wycisnąć tą 100? Torrent, serwery typu Rapidshare (konto premium) czy speedtest
  • Odpowiedz
@MaC1u5: router od vectry, połączenie po kablu, wifi, testowane na różnych urządzeniach, spedtest, testowany w różnych godzinach w różnych dniach.
  • Odpowiedz
@koszyk: ten router od vectry to podobno dziadostwo (jak mi proponowali to nie miał jeszcze 5ghz) nie wiem jak teraz, polecam przy pierwszej możliwej okazji wziąć normalny modem i kupić sobie jakiś sensowny router.
No i speedtest robić na stronie vectry http://www.vectra.pl/test, ja co prawda na każdym speed tescie wyciągam te 90-100Mbps a jak targam jakiś plik przez internet download manager to wyciskam 100-105Mbps
  • Odpowiedz