Wpis z mikrobloga

@ksab: Mogłem się lepiej wyspać i dopiero zabrać za robotę.
No cóż mam jeszcze kilka innych kadrów i panoramek do złożenia więc jeszcze nie wszystko zmarnowane ( ͡ ͜ʖ ͡)
@KamilZmc: Krzyżne (podobnie jak Zawrat, Kozi Wierch, Szpiglasowa, Świstówka) to proste trasy, ale na spokojnie, dla kogoś niezaprawionego w chodzeniu, to 12h, czyli wycieczka całodzienna z początkiem o wczesnym poranku
@KamilZmc: wchodzilem w tym roku na zawrat jak mzylo lekko. Trasa z kuznic do hali gasiennicowej,zawrat, dolina 5 stawow. Widocznosc na 15 m, przez mgle, slisko jak cholera, lancuchy. Byl nawet taki moment ze mi brakowalo 20cm zeby zachaczyc noga o skale i musialem sie podciagac na rekach. Nie uwazam zeby to byla latwa trasa
@lovalu Spoko spoko.
Akurat ten czas co podałem to czas z aplikacji.
Ja tam z Krupówek dostałem się w 5:30h
Co i tak nie szedłem szybko bo nie było potrzeby.
@Banks Ja każdy szlak szanuję i twierdzę że nawet na prostej asfaltowej drodze można zginąć.
Dlatego nigdzie się nie spieszę tylko robię każdą trasę na spokojnie i z uwagą by się nie zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paramite: z zakazem? mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdarzało się wracać z góry po ciemku, nikt nie zwracał uwagi, a niektórzy szli do góry :)