Wpis z mikrobloga

@Amelek: jeżeli 1 etc jest wart 0.00215 BTC i nagle podskakuje BTC np z 600 na 1200 dolarów to wtedy 1 etc jest warte 0.001575 BTC a dolar ma mniej więcej stałą wartość. Nie wiem czy te wyliczenia są prawdziwe ale chciałem Tobie przedstawić tylko jak to działa, nie zastanawiałem się głęboko czy dobrze przeliczyłem.
@HHHH: coraz więcej jest głosów że to ETC po prostu powoli jebnie w dół i po prostu przestanie istnieć. Coraz więcej jest głosów że to nigdy nie pójdzie w górę - pompa była i się skończyła. Ze względu na to ze trzymajac etc stracilem wiele szans zarobku an innych altach uważam obecnie ETC za moje zmarnowanie czasu i brak perspektyw. Powoli zaczynam wątpić w to ETC w przeciwieństwie do @pawlo74 (
jeżeli 1 etc jest wart 0.00215 BTC i nagle podskakuje BTC np z 600 na 1200 dolarów to wtedy 1 etc jest warte 0.001575 BTC a dolar ma mniej więcej stałą wartość.


@defqon111: nie zawsze tak jest . Wiele altów rosło mimo wzrostów btc
@Amelek: bo jednocześnie ktoś kupował danego alta, jeżeli btc skacze z 610$ na 615$ to alt niwiele traci, od kilku do kilkudziesięciu satoshi. Zazwyczaj są otwarte pozycje na kupno np SIA za 90 satoshi, BTC rośnie w górę wtedy SIA spada nagle do 85 i te otwarte pozycje się realizują na kupno, dlatego dany alt rośnie. Dam przykład:
Kupujesz alt za 100 satoshi za sztukę i trzymasz miesiąc albo i więcej,
@Amelek: no ale jakbys mial dzisiaj cos kupic i masz zalozmy 10 btc, to co bys kupil? co bys wybral i czym bys sie sugerowal? serio pytam, fajnie jakbys do kazdej krypto napisal dlaczego i jak widzisz wzrost i jakbys podzielil portfel ile na co
@HHHH: Ja bym kupił za 1 btc shitcoiny, które są warte od 1-200 satoshi i w temacie na btctalk coś się dzieje i dev coś robi z walutą, trzymał klika miesięcy i liczył, że coś podrośnie.

ETC podskoczy jak ETH wejdzie na POS prawdopodobnie, chyba że będzie jakaś inna ciekawa waluta do kopania.
no ale jakbys mial dzisiaj cos kupic i masz zalozmy 10 btc, to co bys kupil? co bys wybral i czym bys sie sugerowal? serio pytam, fajnie jakbys do kazdej krypto napisal dlaczego i jak widzisz wzrost i jakbys podzielil portfel ile na co


@HHHH: Aktualnie to wszedłbym w ETC- bo wszystko co inne ciekawe już miało swoją pompę która przeszła mi koło nosa. Tyle że ETC bardzo mnie męczy --
@Amelek: po co ty się wpakowałeś w to, mówiłem ci wiele razy to nie jest zabawa dla leszczy. Wątpisz #!$%@? świetnie i niech jebnie jak najniżej bo o to chodzi żeby kupić jak najniżej!
Sprzedaj wszystko #!$%@? i odjeb się raz na zawsze od tego coina bo tylko obniżasz jego wiarygodność. S…dalaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak szczerze Panowie,


@Amelek: Tak szczerze Panie Amelek, sprzedaj to w #!$%@? i pisz zaraz na tagu, że ETC to badziewie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko na to czekam :)
Pisałem wyraźnie by patrzeć na 240k i jak kolejny raz nie utrzyma się, to lecimy niżej. To był moment na wyjście i szkoda, że wtedy nie wyszedłeś. Teraz patrzeć na 215 - albo zagra znów jak support
Coraz więcej jest głosów że to nigdy nie pójdzie w górę - pompa była i się skończyła.


@Amelek: Słyszałem to setki razy, np. jak BTC był w 2013 po bańce po 300-500zł :) I uwierzyłem wtedy. Kilka miesięcy potem był po 3500. ETC do BTC nie ma co porównywać, ale schemat emocjonalny na crypto jest w zasadzie identyczny na każdy tworze.
@defqon111: racja. Zawsze warto mieć na uwadze btc/usd jak się alty traduje. Ale wielu ludzi na crypto nic nie liczy, nawet kalkulatora nie potrafią używać.:) Są czasem kuriozalne sytuacje. Np. Na Lisk przyciąłem koło 7btc więcej niż włożyłem ostatnio, ale BTC spadło przez ten czas i w zasadzie niewiele się zarobiło we fiatach. :)
@pawlo74: nie sądzę by jedna osoba była wstanie zepsuć wiarygodność alta. Mało tego to co ja napiszę to są tylko moje opinie i na pewno nie mają one wpływu na cenę. Wszystkie wykopki razem wzięte nie są w stanie ruszyć ETC o więcej niż 1 procent przy tych obrotach. Do tego trzeba ogromnego kapitału. Więc bez sensu jest to co mówisz że psuję wiarygodność ETC. To tak jak by powiedzieć że
@Amelek: kiedy ty się nauczysz inwestować, nawet jak jebnie w dół to i tak będzie się to odbywać stopniowo, gdzie będzie wiele setupów wejść i wyjść. Warto obserwować 0,002 i 0,0018 jak 0,0018 padnie to lecimy wdół i trzeba szukać jakiegoś nowego wsparcia z którego mocno wybije kurs. Może też 0,002 się obronić i z tego poziomu startować, ciekawszym poziomem i bezpieczniejszym jest 0,0018 bo się aż tak dużo nie ryzykuje
przed nami kolejny pretekst do dumpa bo zostaną zwrócone kolejne etc inwestorom ETH przez coinbase. A więc jeszcze więcej ETC do zrzutu , kolejny pretekst do spadków.


@Amelek: widzisz jaki z ciebie inwestor. Nie dość, że nie umiesz używać kalkulatora, kupujesz jak rośnie a sprzedajesz jak spada to jeszcze nie potrafisz myśleć logicznie!

Z kąd #!$%@? coinbase weźmie te #!$%@? ETC do #!$%@? wypłat? To banksterzy ale ETC nie da się