Wpis z mikrobloga

@ArpeggiaVibration: Nie ten poziom finansowy choć tak jak kiedyś pisałem chciałbym używane Quattroporte kupić w ciągu 5 lat. Teraz to juz nie wiem czy nie będę zbierał z osiem lat i nie kupię tego cuda. Za dwa lata będzie kosztowała z 200000 jako używana oczywiście więc może kiedyś. Sprawdzałem na stronie Alfy i robiłem konfigurację nowego i w jakieś 380000 można się zmieścić. Zakochałem się w tej Alfie.
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: Ogólnie chodzi o Giulie. Wygląd i te wnętrze. Te "słabsze" wersje też są świetne. I mają więcej lakierów do wyboru. Choć i tak zawsze mam czarne samochody. W sumie 510 koni i tak nie jest potrzebna. W normalnym dużym samochodzie wystarczy około 300 KM.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Tak jak uwielbiam włoskie samochody to chwilami miewam chwile załamania. Wczoraj popołudnie wyciągałem tylne lampy i czyściłem wszystkie kostki. Wszystko działało oczywiście ale na kompie wyskakiwał engine stop i pikał co 5 sekund #!$%@?ący sygnał o tym. Jeden pin w kostce zaśniedział a auto robi tak wielkie halo, że się jechać odechciewa. Co za idiota makaron ten interfejs pisał do kompa. Sto kilometrów jechałem z pikaniem, że żarówka od
  • Odpowiedz