Wpis z mikrobloga

@sonep: Proszę cię :D miałem lumie i w porównaniu do androida to jest bida z nędzą. Jak ktoś korzysta z telefonu tylko do dzwonienia czy robienia zdjęć, to od biedy może bym polecił komuś, ale w każdym innym aspekcie android bije to to na głowę. Już nawet pal sześć ze snapchatem, ale aplikacje na WP nawet jak już są, to są napisane słabiej niż na androida. Efekt skali niestety. Teraz jeszcze
@Jaszczurovsky: Tak sie szykuje na androida, ze caly czas rozwija wlasny system. To ze nie bedzie lumii, nie oznacza, ze w ich miejce nie wypuszcza czegos innego. Microsoft od dawna tworzyl aplikacje na androida.

Jaki miales telefon?
@sonep: 520, a potem 640 jako zastępczy przez miesiąc i w między czasie przewinęła mi się w rękach bodajże 920. Zanim mi zarzucisz, że używałem low-endu, to ci odpowiem, że potrafię rozróżnić ograniczenia sprzętowe od tych typowo softwarowych, których nie przeskoczysz. Był okres, kiedy lowendy na androidzie nie były jeszcze na tyle mocne sprzętowo i faktycznie WP wtedy bił na głowę tamten sprzęt, ale dzisiaj polecanie lumii w kwocie do 900zł
520


@Jaszczurovsky: Zgadza sie nie byl najlepsym telefonem. ALe gdy wyszedl(4lata temu?) W jego cenie i tak nie bylo nic o lepszych parametrach. Z tego co pamietam kazdy z androidowcow miall za maly ekran, za slaby aparat i podobne podzespoly, na ktorych android sobie nie radził

"640"
Ten telefon kupiłem rok temu za 450zł. I sprzętowo nie miał sobie konkurencji. ładny design, dobry ekran, dobry aparat, dobre podzespoły. Z androida chyba