Wpis z mikrobloga

#krolmirkohs #hearthstone

Niniejszym ogłaszam zakończenie turnieju o tytuł Króla Mirko HS. W związku z tym, że ja nie grałem (( )), tytuł przypadł @Vartan , który w finale pokonał 3-1 @gronard. Trzecie miejsce zajął @PingwinPokPik , po walce z @Irritum .

Dziękuję wszystkim za udział i dobrą grę, dziękuję również @v1xi, @hellgihad oraz @Renilen za podarowanie nagród na dzisiejszy turniej. Dzięki Wam zawodnicy odczuli presję, zupełnie jakby grali na Blizzconie ( ͡ ͜ʖ ͡).

Mam również luźne pytanko do wszystkich uczestników, jak i innych fanów HS'a. Czy podobałby Wam się pomysł utworzenia ligi Mirko w HS, której spotkania dałoby się obejrzeć z komentarzem na Twitchu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 27
  • Odpowiedz
Dzieki wszystkim za gry, turniej, granie do konca etc. itp.

Moje 3 wybory gier przekazuje dla (po 1 dla kazdego wg kolejnosci):
@garbatykoziol (Kacper#2557) bo to spoko Mirek, ktory kiedys rzucil mi Q80 ot tak, a wczoraj poczekal i poinformowal, ze gramy, gdy bylem offline
@Sheta (algo#2953) - mowil, ze postawilby na mnie 100, wiec... gra dla niego
@TosTos (Tonia#2553) - za urwanie gry w grupie i wytypowanie winnera
  • Odpowiedz
@vartan: Gratuluje i wielkie dzięki! Jedynie Cię poprawię, że ja różowypasek jestem ()
@maxols: hmm.. wybór trudny, ale może Trine 3: The Artifacts of Power? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@maxols @vartan @Renilen
Yay (ʘʘ) Dziękuję. A tak mi wczoraj było smutno, zwłaszcza po tym jak mi maskow dupe skopał. W sumie kto tego nie zrobił ( )
Ale mimo to było super!
Czy ja mogę poprosić o Commander: conquest of the Americas?
  • Odpowiedz
@maxols: a jak by tak kolejna lige/turniej zrobić tak, żeby talie opierały się na jakiś szczególnych zasadach? Dzięki temu wszyscy musieliby zrobić swoje talie przez co byłoby z tym troche zabawy
  • Odpowiedz
@maxols: był kiedyś taki turniej na mirko z zasadą "bez minionów za 3 many lub więcej". Jako, że od tego czasu dość mocno się pozmieniało i ta zasada nie byłaby już taka dobra to jednak możnaby wymyślić jakąś bo tego typu turniej był dość ciekawy
  • Odpowiedz