Wpis z mikrobloga

#krolmirkohs #hearthstone

Niniejszym ogłaszam zakończenie turnieju o tytuł Króla Mirko HS. W związku z tym, że ja nie grałem (( )), tytuł przypadł @Vartan , który w finale pokonał 3-1 @gronard. Trzecie miejsce zajął @PingwinPokPik , po walce z @Irritum .

Dziękuję wszystkim za udział i dobrą grę, dziękuję również @v1xi, @hellgihad oraz @Renilen za podarowanie nagród na dzisiejszy turniej. Dzięki Wam zawodnicy odczuli presję, zupełnie jakby grali na Blizzconie ( ͡ ͜ʖ ͡).

Mam również luźne pytanko do wszystkich uczestników, jak i innych fanów HS'a. Czy podobałby Wam się pomysł utworzenia ligi Mirko w HS, której spotkania dałoby się obejrzeć z komentarzem na Twitchu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxols: #!$%@?, czemu nie bylem wolany do nowszych wpisow o turnieju? :( Ostatni gdzie mnie wolales to o prosbie zgloszenia battletagu w priv (co zrobilem), a potem wolany nie bylem. No i jakos mnie turniej ominal. A chcialem zagrac. :/
  • Odpowiedz
@maxols: Nie uraziles, propsy za organizacje tak czy siak - za sie chcialo, ze cos z tym zrobiles, i ze fajnie wyszlo. Ale jakos smutno mi sie zrobilo, bo chcialem zagrac, a czasu nie bylo przypilnowac, a teraz czytam ze turniej fajny, ale juz skonczony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz