Wpis z mikrobloga

CZEGO SIE DENERWUJESZ BIEDAKU NA MARATON, PRZECIEŻ WIADOMO BYŁO OD ROKU, ŻE BĘDZIE HURRR BURRR PATRZ JAK BIEGAJA JACY ZDROWI UUUUU UUUUUU UUUUU

no i co z tego, że było wiadomo? miałem sobie helikopter przez ten czas zbudować? xDDD

#wroclaw
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zygmunt_III_waszka: dokładnie, po co #!$%@? biegac? przeciez juz cejrowski nawet mowil ze biali NIE SA PRZYSTOSOWANI DO BIEGANIA!! A potem na tych #!$%@? nfz placimy bo hurr durr kolana pekaja. Ja #!$%@? mam nadzieke ze PIS w koncu zablokuje te biegi tak jak obiecywali...

zero wolnosci dla miasta i mieszkancow..
  • Odpowiedz
@rimyi skończ trollowac biegaczu. Auta stoją w korku, ale jakoś po chwili jadą dalej, a tutaj nie pojedziesz i tyle. Poza tym jak samochody zakorkuja miasto to komu przeszkadzaja? Innym zmotoryzowanym, a nie pieszym. Biegajcie se po chodnikach
  • Odpowiedz
@zygmunt_III_waszka: wiadomo, miasto istnieje tylko i wyłącznie dla ludzi w samochodach, powtarzam, wyłącznie dla ludzi w samochodach.

cała reszta ma siedzieć w domu bo król szos w TDi chce pojechać do biedronki.

Jak ci maraton raz w roku przeszkadza to się na wieś przeprowadź.
  • Odpowiedz
@amator_kwasnych_zelek

@bluehawaii91: Biegacze to spora liczba mieszkańców miasta, więc mają prawo raz do roku zorganizować sobie imprezę, które nie da się przeprowadzić gdzie indziej nie zmieniając dyscypliny.


Da się. W lesie.
Chodzi tylko i wyłącznie o atencje. Patrzcie jak biegam wieśniaki i płaczcie w waszych puszkach smrodliwych bo ja biegnę, gnijcie tam bo ja w ekstazie wśród innych moich braci biegnę by zająć 2318 miejsce w glorii chwały, a potem opublikować to
  • Odpowiedz