Wpis z mikrobloga

@suga_daddy czemu nie rap? Bo refren śpiewany? Może trochę za ładnie brzmi jak na typowy rap, ale co z tego jak mi się podoba :P
A teledysk jest po prostu jakiś, napchany symboliką i w ogóle spoko, że dziewczyna w teledysku wyjątkowo nie ogranicza się tylko do uśmiechania się i pomachania cyckiem, ale sama wypełnia połowę teledysku i (przynajmniej mi) chce się na to patrzeć.
@MarianAlkoholik: co to znaczy za ładnie na typowy rap? weż zamknij oczy i sluchaj zamiast ogladać Bisza, temu bliżej do rocka/popu, gitara perkusja, praktycznie zero bitu, że co, że bisz recytuje to rap?, dziewczyna nie ogranicza sie do machania cyckiem tylko do machania wszytkim co ma, jak dla mnie wyjatkowo nudne, i wybacz mi ale jak na teledysk upchany symbolika jakos nie zauwazam ani jednej poza fakersem, nie mieli pomyslu na
@suga_daddy przecież Bisz wcale nie ma jakiegoś wielkiego fejmu czy to wśród gimbów czy ogólnie. Ta płyta pewnie sprzeda się gorzej niż Labirynt Babel, bo pewnie zaszkodzi jej ta alternatywność. Bisz jak dla mnie to najlepszy polski raper, więc może masz rację i nie potrafię być obiektywny ;) Tak czy siak ja się jaram ogromnie