Wpis z mikrobloga

ej, macie jakieś takie swoje głupie przyzwyczajenia/rytuały? np ja jak przechodzę obok pałacu prezydenckiego to macham w jego stronę i krzyczę "dzień dobry panie prezydencie!". Robiłem tak od małego i robię tak do dziś niezależnie kto piastuje to stanowisko xDD Dzisiaj byłem na spacerze z żoną i też machałem. Już zanim się zbliżyliśmy do pałacu to żona mi przypomina "nie zapomnij pomachać prezydentowi" XD zawsze mam z tego frajdę bo wyobrażam sobie że stoi w oknie i mi #!$%@?.

##!$%@? #takbylo #gownowpis
Dolan - ej, macie jakieś takie swoje głupie przyzwyczajenia/rytuały? np ja jak przech...

źródło: comment_KflEMeyGMGfmApYMP4kxXmjVP5EsDpQt.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Dolan: gdy jadę tramwajem i jest przystanek "koło", to mój wewnętrzny głos w głowie zawsze pyta "koło czego, hue hue?" i tak śmiechamy sobie w duchu
  • Odpowiedz
@Dolan: jak jadę samochodem przez miasto to czasem pokazuję faka ludziom na przystanku, ale nie tak ostentacyjnie tylko tak przez ułamek sekundy i potem mają takie zdziwione miny bo się zastanawiają co widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dolan: zawsze gdy przechodzę sam przez ulicę, patrzę na zbliżające się samochody i mówię: "uwaga, idę!". A potem sobie myślę, że to trochę niegrzeczne, więc gdy jestem po drugiej stronie mówię jeszcze: "dziękuję", żeby zachować resztki kultury.
  • Odpowiedz
np ja jak przechodzę obok pałacu prezydenckiego to macham w jego stronę i krzyczę "dzień dobry panie prezydencie!"


@Dolan: to miało szczególnie dużo sensu za czasów prezydentów urzędujących w Belwederze jak Wałęsa i Komorowski xd
  • Odpowiedz