Wpis z mikrobloga

Słuchawki i Słuchacze Radia Wolne Mirko Fm - #rwmfm

Już dzisiaj o godzinie 22:00 zostanie wyemitowana pierwsza audycja z serii #czytanki
O co chodzi?
Sobota jak to sobota. Wielu z Was imprezuje, spedza czas z rodziną, znajomymi. Co tu dużo ukrywać - weekend.
Prezenterki i Prezentery Radia Wolne Mirko Fm to też ludzie nie wielbłądy, pić czasem muszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednakże dla tych, którzy nie mają akurat co ze sobą zrobić w sobotni wieczór a przy okazji lubią książki, powstała audycja #czytanki .
Jest to audycja "automatyczna". Nagrywana wcześniej i odtwarzana z Mirkopilota na której bedą czytane książki lub np. zbiory ciekawych artykułów popularnonaukowych.
Nudzicie sie w sobote? Wpadnijcie posłuchać lektury.
Na pierwszy ogień poszła książka "Na marginesach życia" wydana pod pseudonimem Piotr Matysiak. O książce:

"Na marginesach życia" to zapis wyprawy przez kraj, który istnieje, choć wolelibyśmy o nim nie wiedzieć. To Polska klasy B upchnięta gdzieś w centrum Europy, majacząca jednocześnie na jej dalekich obrzeżach.

Książka to zbiór literackich minireportaży, gdzie klasyczny sposób opowiadania został zastąpiony migawkową oryginalną narracją. Nietuzinkowe ujęcie tematu, celne spostrzeżenia i cięty język narracji czynią z książki wyjątkową propozycję z pogranicza literatury i reportażu.


Lektura baaaaardzo ciekawa. Czasem śmieszna, czasem wstrząsająca.

Uprzedzając krytyke - nie jestem profesjonalnym lektorem. Mało tego - wcale nie jestem lektorem :D
Ot, siadam przed mikrofonem i czytam. Nie przewijam, nie kasuje błedów i przejezyczeń. Mimo iż jest to audycja nagrywana chciałem zachować cień audycji "na żywo"
Na audycje #czytanki spamlisty radiowe bedą wołane tylko raz - przed rozpoczeciem nowej ksiazki. Tak samo jak wpisy na mirko.Jeżeli chcecie byc na bieżąco - wpadajcie co sobote o godzinie 22:00 (do 23:00)
Miłej lektury!

#ksiazki #audiobook #czytajzwykopem (darujcie spam), #patologiazewsi #djgolomp






Pobierz beroslaw - Słuchawki i Słuchacze Radia Wolne Mirko Fm - #rwmfm 

Już dzisiaj o godz...
źródło: comment_8qkkYOdXrAHZTCsqA97O8DC20UWL1lrq.jpg
  • 6