Wpis z mikrobloga

Właścicielka właśnie w ostatniej chwili zrezygnowała z wynajęcia mi pokoju, bo jestem "za młoda" (,)
Tracę już siłę na te castingi, a zegar tyka. Nie wyobrażam sobie, żeby utrzymanie mnie w Warszawie pochłaniało całą pensję mojej mamy, a dwóch godzin drogi do domu długo nie pociągnę.
Dlatego gdyby ktoś coś słyszał o pokoju dla pirszorocznej, to wycałuję stupki. Dawno przestałam się przejmować standardem, byleby grzyba nie było i dało się dojechać na służewiec w rozsądnym czasie.


#warszawa #studbaza
  • 113
  • Odpowiedz
@dolihaze: Z doświadczenia wiem, że szukanie lokum w Warszawie to jest takie, że wchodzisz na miejscu na Gumtree i od razu dzwonisz, jak tylko znajdziesz świeże ogłoszenie.

O tej porze oferty się rozchodzą jak świeże bułeczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę poradzić szukanie czegoś przy drugiej linii metra - metro bardzo przyspiesza podróż, a mieszkania przy drugiej linii nie powinny być
  • Odpowiedz
@dolihaze: Chcesz pracować na Slużewcu, że podałaś jako jedno kryterium?

W tych widełkach, które podałaś powinnaś znaleźć coś nawet na Górnym Mokotowie, np. w okolicach ul. Włoskiej - a stamtąd to tramwaj prosto do "Mordoru" jeździ. :-D
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: A Stupki to taka miła miejscowość na Ukrainie, polecam.
Dzwonię cały czas, ale jak mówiłam, do Warszawy mi daleko, umawiam się na następny dzień i okazuje się, że ktoś mnie ubiegł :|
  • Odpowiedz
@dolihaze: Miałem dokładnie tak samo - musisz wziąć np. laptop czy tablet i dosłownie na dworcu otworzyć przeglądarkę, wejść np. na Gumtree i szukać. Inaczej się praktycznie nie da. ;-)
  • Odpowiedz