Wpis z mikrobloga

Serwus stolarscy entuzjasci ! Razem z projektem budowy polek na ksiazki zrealizowalem ekstra projekt mianowicie deski do krojenia z kawalkow egzotykow, ktore kupilem od dziadka likwidujacego swoja firme. Nie udalo mi sie zrobic ich calkowicie samodzielnie gdyz nie dysponuje grubosciowka ale z pomoca przyszli znajomi stolarze. Na koniec pokrylem je trzykrotnie specjalnym naturalnym i sa gotowe do uzytkowania. Pzdr #stolarstwo #chwalesie #budujzwykopem #zdzichystory
Zdzichu9 - Serwus stolarscy entuzjasci ! Razem z projektem budowy polek na ksiazki zr...

źródło: comment_7flFQTukvjOQ7ngXfRqmmBJ3bNVr2YAq.jpg

Pobierz
  • 22
@mister_pink: ale #!$%@? ;D
najlepsze dechy od czołowych producentów są olejowane, i gratis do dechy dostajesz #!$%@? buteleczke oleju i w instrukcji masz żeby ją położyć u siebie w domu i codziennie smarować olejem przez parę dni zanim używać zaczniesz żeby załapała mikroklimat domostwa (temp,wilgotność itp).
i jak taka decha jest porzadnie zrobiona z dobrego drewna to raz na rok jebniesz olejem i masz deskę na 100 lat.
@mister_pink To po co sie odzywasz? Zapytalem sie normalnie aby moc poszerzyc wiedze a ty zgrywasz eksperta od chodzenia po bulki . Mam nadzieje ze w koncu przejdzie ta ustawa coraz wiecej amatorow pcha sie do zabawy.
@Zdzichu9:

No i jak tu z tobą dyskutować jak od razu się spinasz? Tak, jestem ekspertem a nie amatorem od chodzeni po bułki. Desek kuchennych nie lakieruje się, nie olejuje ani nic z nimi nie robi, drewno ma być surowe, a i to nie każdy gatunek się nadaje. Te które zrobiłes wyglądają ładnie, ale też nie mam pewności czy spełnią swoją rolę bo niektóre egzotyki też zawierają substancje które nie powinny
@mister_pink: ale #!$%@? na siłę xD...
są oleje do drewna i one nie jełczeją xD.....
i #!$%@? deski do krojenia są olejowane
tylko te co Ty kupujesz z tesco za 10zł z promki #!$%@? nie są bo to tanie gówno.