Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy wiecie, ale od ok. 4 lat istnieje youtuber #mocnyvlog , dodaje regularnie świetne Daily Vlogi, oprócz tego nagrywał filmy z : Usa, Ukrainy, Korei, Gruzji, Iranu, Emiratów Arabskich, Amsterdamu, Tajlandii, Francji, Niemiec, UK, Japonii, Turcji.
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że w przeciwieństwie do #gonciarz, Marcin ma ok.4-krotnie mniejszą widownie, nie posiada patronajta z 30k i nie angażuje się w reklamowanie produktów.
Tak nawiasem mówiąc, Mocnyvlog, także prowadzi odpakowywanie paczek od widzów, tylko, że jest ich dużo więcej, i są ze wszystkich stron świata.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube
  • 29
  • Odpowiedz
@RatedR: Pamiętam jak trafiłem przypadkiem z dwa lata temu. Obejrzałem dwa filmiki, ale było w nim coś co mnie tak #!$%@?ło że stwierdziłem że nie dam rady go oglądać. Potem albo się wyrobił, albo dojrzałem. Nawet go subskrybuje od 2 czy 3 miesięcy bo zwyczajnie go polubiłem. Widać, że bardziej zależy mu na widzach niż na hajsie. Szanuje.
  • Odpowiedz
@RatedR: twój wpis to bardzej antyreklama, bo jako największe atuty podałeś hipstersko-gimnazjalne pieprzenie w stylu "hurr durr, nie jest modny i komercyjny (słucham hiphopu i wiem, że komercha to zło, a prawilne pieniądze są od mamy), więc go oglądam". Dorośnij i zacznij patrzeć na vlogerów (i wszystko inne) pod kątem treści, a nie tego ile osób go lubi/hejtuje i za co kupuje chleb.
  • Odpowiedz