Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam takie pytanie. Zaraz mnie pewnie zjedziecie, że co to za buda dla psa itp. Ale przejdźmy do rzeczy.
Przykładowo jeśli miałbym działkę budowlaną z wszystkimi mediami i chciałbym tam postawić dom :) o powierzchni użytkowej ok 25m2. Czyli taka kawalerka, 1 pokój, łazienka i kuchnia. Jakbym sam to chciał budować ze znajomym budowlańcem to cena za postawienie fundamentów, ścian i jakiś płaski dach to nie powinna przekroczyć 15 tysięcy złotych? Dołożyć do tego wykończenie + umeblowanie i mógłbym tak mieszkać na lata. Gdzieś w obliczeniach popełniłem błąd?
#budujzwykopem #budownictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób z drewna, nie na fundamentach tylko na słupkach betonowych, podłoga dwuwarstwowa ocieplona od spodu, ściany z osb w środku i na to karton gips, na zewnątrz deska szalunkowa. Postaw sobie komin + koze z płaszczem wodnym i masz #!$%@?. Zrobisz sam za koszty które podałeś wyżej.
Jak co to wal na priv, możemy pogadać, lubie takie tematy
@AnonimoweMirkoWyznania: piszesz, że budowałbyś z budowlańcem , a później się nas pytasz o cenę? Jedyne co mogę polecić to drewno - w Szwecji każdy buduje drewniane domy, jak dobrze zrobiony to i 100 lat przetrzyma, wymaga trochę "konserwacji", a koszty o połowę tańsze niż murowany.