Wpis z mikrobloga

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: wiem że nie ma wpływu bo po prostu się o tym przekonałem, chociaż na początku miałem obawy że mogą być jakieś problemy. Myślałem nad tym od prawie samego początku (czyli jakieś 9 lat), szukałem źródeł, opracowań, badań, ankiet, i nie ma to najmniejszych znamion zaburzeń, dobrze się z tym czuję i wielokrotnie fandom (zbiorowisko takich jak ja) mi pomogło.

Po prostu mamy swoje zboczenie.

Heh, nawet futrzaki zakładają rodziny,
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: uważać że #!$%@? sobie możesz, tylko proszę nie mów mi w twarz że jestem chory. Nie jesteś lekarzem a dopuszczasz się diagnozy na podstawie obrazka... gratulacje.

Poza tym gdzie żeś się człowieku znalazł w swoim życiu. 43 lata na karku i pienisz się bo ktoś lubi antropomorficzne liski xD Nie masz ważniejszych spraw na głowie?

I gdzie tu ideologia i to zaklinanie rzeczywistości? Niby gdzie ją "zaklinam"
  • Odpowiedz
Zaklinasz twierdząc, ze jest to coś normalnego.
Czemu się pienię, właśnie może dlatego, ze mam ponad 40 lat, mam już inne myślenie, inne postrzeganie świata, drażni mnie wszystko co odbiega od pewnych norm, nie jestem osobą tolerancyjną.
#!$%@?ą mnie rurki, dziubki i sweet focie mężczyzn, malowanie paznokci u mężczyzn i wiele, wiele innych spraw
To znaczy, nie przeszkadzają mi osoby homoseksualne, transeksualne itp
Chyba, ze zaczynają mi narzucać swoją inność wtedy się buntuję.
W przypadku waszym, mógłbyś nawet ukraść mamie futro zafarbować je na niebiesko, zrobić wykrój lisa i napchać tam trocin i spać z tym, to nie moja sprawa.
  • Odpowiedz
Masz też prawo zachować milczenie. Prawo, z którego niestety nie korzystasz.


@siergiejew: Człowiek z zaburzeniami, nie wytrzymuje i sugeruje mi milczenie a 3 osoby z podobnymi zaburzeniami, go wspierają, dając plusy
Smutne to i zarazem przerażające
Mam odczucia, jakbym rozmawiał z jakimiś kosmitami, aż dziw, ze świat jest tak zróżnicowany i takich freaków też ma w swojej palecie różnorodności
  • Odpowiedz