Wpis z mikrobloga

@notrzeba: Kazdy moze w tym uczestniczyć, wiec zawsze trafi sie ktos, kto psuje wizerunek temu całemu MLM, ale moze to i dobrze, bo na przykladzie tego goscia widać, jak ten biznes jest sztuczny i zakłamany. Profesjonaliscie moglbys uwierzyc
  • Odpowiedz
@sonep: nie wiem dokladnie jak to wyglada teraz, ale wiem jak to wygladalo kiedys. Mam w rodzinie czlowieka który robi obecnie najwiekszy obrot w swojej branzy w Polsce - nikt mi nie wmówi, ze tacy jak z Twojego filmiku to jest wlasnie MLM. Obecnie jest ich duzo wiecej niz kiedys bo i samo MLM jest duzo powszechniejsze, ale pamietam czasy kiedy byl to normalny biznes ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@notrzeba: MLM nie składa sie glownie z idiotow, ten gosciu to tylko perełka. Dlatego napisałem, ze po profesjonalistach nie zauważysz tego całego oszustwa. I jak widać dales sie nabrać. MLM, to jedno wielkie oszustwo i manipulacja, tak bylo kiedys, tak jest teraz i to sie nie zmieni, bo inaczej nikt by nie zarabiał. Jakosciowy dpowiednik kazdego produktu oferowanego przez te firmy mozna kupic taniej niz cena dystrybutorska w takim rossmanie, czy
  • Odpowiedz
I jak widać dales sie nabrać.


@sonep: ja nie dalem sie nabrac. Ja nigdy w tym nie uczestniczylem. Patrzylem tylko z boku, jednoczesnie znam mechanizm na ktorym to sie wszystko opiera (fakt, laik bardzo latwo moze sie w tym pogubic, tak samo latwo moze pomylic MLM z piramida finansowa - i takie sie zdarzaja, ale to nie jest wtedy MLM...). To po pierwsze. Po drugie: zeby bylo jasne, bo nie wiem
  • Odpowiedz
Testowałem produkty od firmy na S i L,(celowo nie wymieniam pelnej nazwy, bo wiem, ze sie zaraz zlecą) czytealem tez duzo na necie na temat produktow od firmy na F, gdzie ludzie piszą to samo co ja o produktach z "s" i "L" czyli, ze tansze odowedniki mozna kupic w sklepie. A szczegolni w ty "s" powtarzano mi gadke podobną do twojej "mamy na prawde dobre produkty" "dbamy o produty" "bez dobego
  • Odpowiedz
@sonep souvre, loupre i fm Group? To już wiem czemu masz takie zdanie a nie inne. Oni rzeczywiście badziew robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie, nie jestem dystrybutorem. Po prostu podałem przykład firm w których byłem świadkiem tworzenia sieci dystrybucji w latach 90' i 00' przez osobę o której pisałem wcześniej (Piotr Zarzycki - obecnie działa w CaliVita). Jest to obraz zupełnie innego MLM niż Ty znasz. I
  • Odpowiedz
@renalum w strukturze nie byłem, byłem świadkiem pracy przy budowaniu struktury. Mimowolnie poznałem co to MLM choć sam się nim nie zajmowałem, parę osób w rodzinie się tym zajmowało. Akurat te części które pogrubiles kompletnie się nie wykluczają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz