Wpis z mikrobloga

#pokemongo #gdansk #orunia #patologia

Mirki, dzisiejsze odbijanie gymow zaliczam do najbardziej #!$%@? od startu gry XD

Gym pierwszy, mural pjwstk , okazało sie ze jest przy domu dziecka. W tle rychu peja zwiastował ze nie bedzie ciekawie. Zbijamy (6lvl) i w połowie nagle... spadła na nas woda xD okazało sie ze sebixy z domu dziecka napełnialy miskę wodą i na nas zrzucały, a chwile pózniej krzyknęly Zw teren prywatny (wjazd nieogrodzony). Ostatecznie olaliśmy, jeden z nich w czapce jp postanowił do nas zejść xD

Druga akcja pod kościołem, wyszedł do nas ksiądz z pytaniem czy gramy w pokemony - po czym zasugerował ze nie powinnismy grać na chodniku przed kościołem bo ludzie wracający z kościoła bedą niezadowoleni (?)

Trzeci gym to gościu ktory jakby nigdy nic jebnal nam zdjęcie. Pewnie jutro będę tematem jakiejś patolskiej grupy z południa Gdańska :D

All in all było śmiesznie, polecam granie w parenascie osób :)

Tl;dr: patologia, ksiądz i robienie Fot ludziom grającym w pokemony
Pobierz Rabusek - #pokemongo #gdansk #orunia #patologia

Mirki, dzisiejsze odbijanie gymow za...
źródło: comment_jyjWtbUQShmwN8BTm35pyPutfZY5Bcqg.jpg
  • 28
@Rabusek: ja sam chodzę, jeżdżę rowerem za miasto (8 gymów w mieście, 3 poza, więc jest się o co bić), najwięcej udało się zebrać 6x bonus, choć nieraz na liczniku było nawet 9x ale nie doczekałem, po dzisiejszym rajdzie mam tylko 1 revive, 0 potionów i brak miejsca na przedmioty, w ch*j pokeballi, spawnów poków malutko a wywalał nie będę
@Rabusek: gdansk wrzeszcz :P wczoraj chcialem z wami isc na orunie, ale w robocie musialem skonczyc pare rzeczy :/ o ktorej lecicie i gdzie? no i ja sie nei umywam do waszych lvli, sam jestem niecaly 23lvl trenra i jakies smieszne poki typu slowbro 1700