Wpis z mikrobloga

To będzie Romet ADV 400 , kilka fajnych patentów widzę , między innymi super dostęp do filtra powietrza, u mnie np trzeba rozebrać pół motocykla żeby dobrać się do filtra, a tu dwie śrubki ( ͡ ͜ʖ ͡) Obstawiam cenę w granicach 17 tys z kompletem kufrów.

Prawdopodobnie wprowadzą go w 2017 roku.
https://www.youtube.com/watch?v=nJla_nr5DZY
#motocykle #motocykl #romet #chinskiecuda #chinskiemotocykle
KickAss - To będzie Romet ADV 400 , kilka fajnych patentów widzę , między innymi supe...

źródło: comment_yF3x9mK8g4qtP4wzNQzh5GTXGWIz7hEp.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Kick_Ass jak Yamaha dodała ABS do XT660Z Tenere to skoki zawieszenia spadły o 5cm i szlag trarił sensowność całego motocykla, więc ostrożnie z tymi prognozami.

Ogólnie mam wrażenie, że celem tych nowych norm jest odbieranie ludziom radości życia. Jakieś wyciszanie wydechu na obrotach jałowych? Że cholera co? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch pewnych rzeczy się nie zapomina xD już w zeszłym sezonie miałem kupić ale mi ktoś sprzątnął z przed nosa :) przypomnij sobie nasze dyskusje na temat chinoli i zobacz co dziś prezentuje taki Zontes czy Voge, benelli wprowadza na rynek pojemności 800, szybko poszło. Niestety ceny też doganiają japonie :(

@Sleepwalker spokojnie, motocykl już dogłębnie przetestowany, jeździ pod różnymi markami na całym świecie, szczególną popularność zdobył w USA, nasi
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass szczerze mówiąc to wypadłem z rynku już dawno temu, nie wiem jakie są obecnie nowe marki i modele. Swojego gruza odpalam może 3x w roku tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch ja to zamiast auta codziennie śmigam, ale z miasta już mi się nie chce nigdzie wyjeżdżać, dlatego w zeszłym roku sobie 125 kupiłem, ale za słaba trochę jednak.
  • Odpowiedz