Wpis z mikrobloga

Jak czytam to co się od wczoraj wyprawia pod tagiem #apple to dochodzę do wniosku, że #testoviron miał wiele racji w Kompendium Wiedzy o Polakach. W normalnym cywilizowanym kraju człowiek kupuje sobie taki telefon na jaki ma ochotę, jak chce androida to kupuje samsunga czy tam innego nexusa, jak chce iOSa to kupuje ajfona i nikt się do tego nie #!$%@?. Nawet na 4chanowym /g/ są cywilizowane dyskusje na temat nowego telefonu od Apple.
A w Polsce jak w lesie, nie #!$%@?, w polaczkowie jak w chlewie obsranym gównem. Wykopek zobaczy tylko logo apple i już zaczyna kręcić karuzelą #!$%@?:

ehehehehe apple to drogie zabawki dla PEDAŁÓW, powtarzam, PEDAŁÓW xddd mój, hehe, chińczyk z ali ze snapdragonem jest 64x szybszy i kosztuje 32x mniej i mogę podłączyć do niego czytnik dyskietek 3,5" a wy co pedały? xdd #­bekazapple

Gorzej niż zwierzęta.
źródło: comment_xmukTEVPlmy9jH3XvP4nLnmMZ2Vsvchj.jpg
  • 58
@Songbird:
Ale kurde, no bez jaj. Kupiłem kilka miesięcy temu z chin telefon marki Cubot - więc powiedzmy, że no name. Dałem <300zł. Ma 2gb ramu, parametry porównywalne do iphone'a a ile kosztuje taki iphone z 3 tysiące ?
Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ?
@Songbird: @ruszka: @Marmite:
to wynika z tego, że applowcy strasznie się jarali ajfonami, mimo, że to był telefon który nie wyróżnia się na tle konkurencji, a nawet parametrami jest gorszy. Ponieważ fanboje, wręcz fanatycy, dostają epickiego bólu dupy czytając negatywne komentarze, to takowe się pojawiają, często w formie trollingu. Gdyby nie zaślepienie i traktowanie Apple jako religii przez wielu to żadnego hejtu na nowe ajfony by nie było -