Wpis z mikrobloga

  • 0
@AtoMan listonosz nie ma dostarczać do rak własnych po to ma skrzynki pocztowe w bloku aby tam zostawiać listy a w tym wypadku paczki
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Jak listy są za duże to ich nie biorą z poczty bo nie mają gdze ich włożyć. Inna osoba rozwozi paczki inna nosi polecone ale zwykłych dużych nie biorą ze sobą bo mało kto jest w domu do 16.00 i pozniej muszą to tachać.
  • Odpowiedz
Płace za doręczenie przesyłki. Jeśli nie chcą ich nosić niech zmienią cennik.


@LibertyPrime: xD

#!$%@? szlachta wykopowa. pozamawia milion guwien z chin i się dziwi, że się nie dostarczają do rąk własnych jaśniepaństwa. mi ostatnio chińczyk spakował 2x szkło na telefon w dużą paczkę, bo w środku #!$%@? styropian i wysłane jako list. jak coś się nie mieści w skrzynkę to zostawiają awizo i tyle
  • Odpowiedz
idź na pocztę i to zgłoś xD ale pewnie bedzie sie tłumaczył ze dzwonil a ty nie slyszałes xd


@daaniel121: bezsensu. zanosiłem pisemną (!) skargę do mojego oddziału poczty i gówno dało. Nawet odpowiedzi nie było. Wysłałem taką samą wyżej - do ogólnego działu skarg Poczty Polskiej, mailowo - dostałem nawet odpowiedź (listem :D). Od tego czasu się poprawiło.


@LibertyPrime: ślij skargę mailowo - gdzieś na stronie
  • Odpowiedz