Wpis z mikrobloga

O Kuwra! Ojciec ogląda "Chłodnym Okiem" w telewizji republika, co dostałem raka to moje! Terlikowski m. innymi pokazał że wirus Zika jest całkiem spoko i nie wywołuje małogłowia, a aborcjoniści sobie to wymyślili żeby móc dokonywać aborcji.... Było jeszcze kilka kwiatków o invitro, i jaka nowoczesna medycyna jest zła...

Ja #!$%@?. Ten człowiek powinien zostać poddany leczeniu psychiatrycznemu a nie występować w telewizji, nawet takiej gównianej jak republika.

#4konserwy #neuropa #telewizja #rakcontent #bekazpodludzi
  • 17
@Gil-Galad: Naukowcy podejrzewają, że Zika ma związek ze wzrostem przypadków małogłowia u noworodków.Nie ma 100% pewności.Równie dobrze Terlikowski może mieć rację.Mało prawdopodobne,ale jednak.
@lucer ale nawet jeśli to co innego powoduje mikrocefalię w ameryce południowej i środkowej, to tak jak mówisz nie jest to udowodnione, ale pan Terlikowski już oświadczył że Zika to wytwór aborcjonistów którzy chcą na siłę mieć powód żeby móc dokonywać aborcji ()
Naukowcy podejrzewają, że Zika ma związek ze wzrostem przypadków małogłowia u noworodków.Nie ma 100% pewności.Równie dobrze Terlikowski może mieć rację.Mało prawdopodobne,ale jednak.


@lucer: już został odkryty mechanizm, przez który Zika wywołuje małoglowie - wirus infekuje rozwijające się komórki nerwowe. Terlikowski, jak zwykle, albo nie jest na bieżąco, albo ideolo zasłania mu wgląd na świat (pytanie czy da się to podciągnąć pod świadome kłamstwo).
tyrald - > Naukowcy podejrzewają, że Zika ma związek ze wzrostem przypadków małogłowi...
@Gil-Galad: na tej stacji najlepsze są te wynalazki w studio występujące w charakterze ekspertów sprawiające wrażenie wyjętych rodem z fotografii gdy ludzie się jeszcze nie uśmiechali do zdjec . Osobniki z doktoratem z jakiejś humanistycznej dziedziny, które zgubiły gdzieś swoją męskość ale nie wiedzą gdzie. Jako ich atrybut pojawiają się wąsy w niewytlumaczalnym ksztalcie. Zazwyczaj o cerze w odcieniu ziemistym tak jak ich sztruksowo-flanelowy zestaw wyjściowy.