Wpis z mikrobloga

jak fajnie i tanio można lecieć na wyspy kanaryjskie? tydzień,początkiem grudnia. aktualnie mam plan dać za bilety +/- 450zł, za hotel drugie tyle, za wypożyczenie auta 150zł
+ jedzenie
łącznie około 1500zł. da sie coś taniej? są może jakieś kupony na wizzair/ryanair i na hotel czyli np booking.com? jak z cenami jedzenia na kanarach?

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ninetyeight: Hoteli szukaj nie tylko na bookingu. Zwłaszcza na kanarach miałem różnicę prawie 2x (na niekorzyść booking) za ten sam hotel.
Jeśli chodzi o ceny biletów to bez szybkiego działania ciężko. Wczoraj były za niecałe 200 zł, ale na takie rzeczy to się musisz decydować w minuty, a nie w godziny/dni ;). Na kanary warto mieć założenie, że wszystko poniżej 400 bierze się bez pytania ;).
  • Odpowiedz
@ninetyeight sprawdzaj też czartery Rainbow Tours (20 kg bagażu w cenie) . Taka np. #fuerteventura z Warszawy (Chopin) 2-3 dni przed lotem spada zawsze do 500 zł . Mieszkanie z airbnb zarezerwowalem tydzień wcześniej za 2000 zł na 2tyg. Samochód (też tydzień wcześniej) 166 zł na 2 tyg.
Hotel za 450 będzie ciężko. Ale hostel albo pokój w mieszkaniu z airbnb już prędzej.
nie wiem jak to będzie wyglądało
tarasino - @ninetyeight sprawdzaj też czartery Rainbow Tours (20 kg bagażu w cenie) ....

źródło: comment_1VTz0Bk5flNN3MQez70Xlqb3vEPnDtqf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz