Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: dałem 3300, stan w miarę ok, do wymiany opona przednia (już zamówiona ;) ), napęd jeszcze ok, brakuje linki od obrotomierza (też już zamówiona). A tak to poza tym nie ma się do czego przyczepić (no może do tego że wypadły śrubki od owiewki i musiałem przywiązać sznurkiem xD)
@kalboy92: dzięki, kupiłem wczoraj i wracałem nocą z mocnym wiatrem tak ok. 80km i nawet nie było źle :P
@Stitch: Nic będące ścigaczem, nakedem nie jest dobrym pomysłem chyba że jesteś 18 letnim młodzikiem mylącym pasje z potrzebą szpanowania.

Tekst tak samo z dupy jak twój. Wszystko jest dla ludzi. Ja się przejechałem virago 535 z wydechami silver tail i mogłem umrzeć jako najszczęśliwszy człowiek na świecie w tamtej chwili. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale teraz jest najsmutniejszym człowiekiem na świecie, że nie mam virago ani
@Bialy_Mis: nigdzie nie przedstawiałem się jako pasjonat ani miłośnik motorów. Miałem okazję jechać 535, jak i kilkoma innymi modelami. Osobiście nigdy nie zdecydowałbym się na motocykl który jest tak niepraktyczny. Ale ty sam zdecydujesz i sam się będziesz cieszył swoim wyborem.