Wpis z mikrobloga

@lll_lll_lll: @Niezly_Chwat: Gdzie większe szanse na jakiś hehe... rabacik ;) u Pani z Saturna ugrałem darmowa dostawe i wniesienie, a w Rtv nie daja nic, tyle że mają promocję Electroluxa, gdzie za 2 zakupione sprzęty dostaje 200 zł (od Electroluxa, nie od Rtv).

Jak już pisałem wyżej szukam piekarnika i zmywarki do zabudowy. Electrolux będzie ok (bo podobno i tak wszyscy na tych samych komponentach robia) czy raczej osławiony Bosch
@lll_lll_lll: rtv hifi foto. Teraz w mshp i tak nie będzie stałego działu. Doradca ma być uniwersalny. Nie ma znac sie na jednym a na wszystkim (nie trzeba tego komentować)

@woocash23 nie ma na to reguły. Zależy na kogo trafisz i co będziesz chciał wziąć. Jeden produkt ma wyższa marzę drugi niższa. W tym drugim przypadku gorzej jest coś ugrać. W mshp, neonecie czy rtv euro agd są różne promocje. Czasem
@lll_lll_lll: teraz to już w sumie na to leje. Siedzę na wypowiedzeniu. Nie wciskałem tego na siłe. Jak ktoś sam chciał to nie odradzałem. Tłumaczyłem ewentualnie co zrobić żeby przykładowa gwarancja z ubezpieczeniem "przeszła"