Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj dostałem informację, że mój najlepszy kumpel jest w szpitalu, po nieudanej próbie samobójczej. Dopiero przed chwilą pozwolili mi się z nim zobaczyć, byłem w szoku, bo gość zawsze wydawał się mega szczęśliwy, z ciekawą pracą, hobby i w długim związku. Około 2 miesiące temu wyjechał w delegacji do Niemiec, przebywał tam ponad miesiąc. Co się okazało? Ano jego dziewczyna, z którą był od 16 roku życia, w sumie 8 lat przyznała się, że go zdradziła. Ale nie raz, nie dwa, podczas jego wyjazdu #!$%@?ła się z jakimś typem praktycznie codziennie. Kumpel świata za nią nie widzi, przez te 8 lat nigdy nie powiedział na nią złego słowa, finansował jej studia zaoczne, samochód na który wziął kredyt - nadal go spłaca, kupował drogie telefony, laptopy, był zawsze cały dla niej, planował oświadczyny. Po prostu w ogień by za nią wskoczył. A to cipsko ma to wszystko gdzieś i puszcza się na potęgę. Zrujnowała mu zdrowie psychiczne i niemal doprowadziła do tragedii. Dlaczego to piszę? Nie wiem, ale jestem mega #!$%@?, że gość, który zawsze był świetnym kumplem i nigdy nikomu nie zawinił dostaje takiego buciora w ryj od życia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 70
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejny raz #rozowy okazuje się pustakiem po tym jak


No #!$%@? nawet mi nie żal takich typów, robi za bankomat, jest na każde zawołanie dla swojej żabci, a później dziwi się, że ona go wali po rogach. Skoro kobieta pozwala sobie sponsorować wszystko to jest nikim innym jak lecącym na hajs lachonem. Dziwne nie? xD Tyle lat jej wszystko sponsorował i nagle się okazuje, że leci
  • Odpowiedz
Kumpel świata za nią nie widzi, przez te 8 lat nigdy nie powiedział na nią złego słowa, finansował jej studia zaoczne, samochód na który wziął kredyt - nadal go spłaca, kupował drogie telefony, laptopy, był zawsze cały dla niej, planował oświadczyny. Po prostu w ogień by za nią wskoczył.


@AnonimoweMirkoWyznania: No i tu byl blad.
  • Odpowiedz
@Asteroida: nie chodziło mi o egoistów, chodziło o ludzi, którzy kochają i szanują samego siebie, ale potrafią też dawać miłość i dzielić się nią, jeśli jednak ta miłość zostaje wykorzystana to robią dla siebie coś dobrego, bo szanują siebie i umieją powiedzieć "stop, nie dam siebie tak traktować". Każdy jest ważny i niepowtarzalny, i zasługuje na szczęście niezależnie od tego jak wygląda, ile ma, czym się zajmuje.

@Nevertheless:
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Plus po stokroć. Jest taki jeden fajny cytat z dość znanej książki: "Kochaj bliźniego jak siebie samego". Najpierw trzeba pokochać samego siebie i być szczęśliwym ze sobą, a dopiero potem miłością obdarzać innych.
Trochę z kolegi OPa wyszedł brak szacunku do samego siebie.
  • Odpowiedz
Dają z siebie najwięcej lafiryndom, finansują laptopy, studia, długi i prezenty puszczalskim laskom


@walentynkowa: no tak, bo jak laska się puszcza, to mówi o tym na pierwszym spotkaniu XD

Jeszcze napisz, że to jego wina, bo mógł wiedzieć kiedy panna go oszukuje, w końcu każdy facet to #!$%@? wariograf XD
  • Odpowiedz