Wpis z mikrobloga

Mirki, ten wpis jest o tym jak Sonko into marketing (ʘʘ)

Tydzień temu dodawałam ten wpis, podczas pobytu u mame @Waleczny_Kalafior naszła mnie ochota na coś do przegryzienia-padło na Pop Cool Chips z firmy Sonko. Zajadałam się tymi nadchipsami a tu nagle wyciągam z paczki coś takiego.
Myślę sobie, że napiszę do Sonko na ich fp, okazało się, że nie można dodawać u nich postów, zdjęć w komentarzach też nie można dodać, z mojego konta też nie mogę napisać posta i ich zawołać więc napisałam do nich PW na facebooku wiadomość o treści "a cóż to?" oraz napisałam, że trochę śmieszne jest to, że chwalą się brakiem glutaminianu w swoich produktach skoro i tak w składzie jest inny wzmacniacz smaku :P

Liczyłam na to, że odpowiedzą mi, że to zwykły przypalony chips czy coś takiego, przeproszą i po sprawie jednak w odpowiedzi dostałam, że dziękują za zgłoszenie i proszą o maila żeby mógł się ze mną skontaktować odpowiedni dział.

Znowu pomyślałam, że pewnie jakaś pani lub pan odpisze jakimś gotowcem, że przepraszają itp.

Myliłam się. Napisała do mnie p. Sylwia, że prosi o numer partii i datę przydatności do spożycia, odesłałam maila i czekałam na wiadomość.

W kolejnym mailu otrzymałam bardzo wyczerpującą odpowiedź oraz przeprosiny i prośbę o podanie adresu.

Zdziwiłam się. Myślałam, że a)otrzymam jakąś odpowiedź z d***, b) będę na nią czekać kilka tygodni a tymczasem maile od p. Sylwii otrzymywałam na bieżąco. Wszystko się zaczęło 29 sierpnia, 30 siepnia zostałam poproszona o adres a dzisiaj otrzymałam paczkę wraz z przeprosinami.

Brawo Sonko za poważne podejście do sprawy no i oczywiście za gratisy, chętnie wypróbuję produkty, które otrzymałam bo kilku rzeczy z paczki jeszcze nigdy nie jadłam ()


#chwalesie #marketing #marketinginternetowy #sonko #wafle #jedzenie i ostatnie- Sonko to nie #januszebiznesu (ʘʘ)
Yankumiii - Mirki, ten wpis jest o tym jak Sonko into marketing (ʘ‿ʘ)

Tydzień temu...

źródło: comment_2YnD3HmiyoIbCWqMg85XC0mKvk1sUFuo.jpg

Pobierz
  • 3
Wszystko się zaczęło 29 września , 30 września zostałam poproszona o adres a dzisiaj otrzymałam paczkę wraz z przeprosinami.


@Yankumiii: no właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)