Wpis z mikrobloga

Ale dziś mnie niespodzianka spotkała, dostałem w #worldofwarships nagrodę Team Killer. przez całą grę może ze dwa razy walnąłem salwą w swojaka, przeważnie sam napłyną pod nóż. Wczoraj topiłem Dunkierkę, był ode mnie ok 15 km i nagle jak prowadziłem ostrzał, jeden debil z mojej drużyny dosłownie podpłynął Konigiem do Dunkierki jakby chciał cumować i oczywiście niechcący oberwał. Inny kretyn Tirpitzem też próbował szczęścia z Mutsuki, ten zapierdzielił w niego stadem torped i głupka stopił. Oczywiście zawróciłem i pomogłem temu nieszczęśnikowi i też strzelałem do niszczyciela, próbowałem go obejść z drugiej strony wyspy nie zdążyłem, Tirpitz oberwał chyba komplet torped od Mutsuki z 3 km. Kto się zbliża na 6 tierze do niszczyciela na taką odległość??? Oczywiście zaraz idiota naubliżał mi na czacie, że mu nie pomogłem i ode mnie poszedł report na dziada. Na dodatek często tak bywa że taranują idioci, zmieniasz kurs na prawo, a debil też na prawo płynie, albo na odwrót. I tak to się gra w moja ulubioną grę. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mam małe pytanko do starszych kapitanów, ile czasu trwa kara Team Killer i jak się tego gówna pozbyć, dziękuję z góry za odpowiedź.
  • 6
@LibertyPrime: @Kuracyja: faktycznie po pięciu bitwach, TK został teraz usunięty, jak grałem to trzymałem się z dala od wszystkich, w czasie tych 5 bitew stopiłem 2 okręty przeciwnika nie zarysowałem nikomu lakieru i zdjęli. Dodam że w jednym z meczów w jednej drużynie było nas 3 kilerów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)(
@RUNDMC: Ja dwa razy zatopiłem swojego - raz daaawno temu gość władował się w moje torpedy które puściłem z Umikaze. Drugim razem puściłem torpedy chyba z Aoby, ale nie jestem pewien. Gość płynał wprost na mnie i prawie się o mnie otarł. Uniknął mnie ale dostał salwe z torped na ryj. Było się nie przytulać XD
@LibertyPrime: Najlepsze są TK lotniskowce, różowe samoloty latają po mapie