Wpis z mikrobloga

#heheszki #pilkanozna #pasta #mojstaryfanatyk

„Mój stary to Fanatyk Lecha Poznań” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój stary to fanatyk Lecha Poznań. Pół mieszkania #!$%@? szalikami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi spinkę czy inne #!$%@? z herbem Leszka i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają szpile na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu spinka w nodze.
Druga połowa mieszkania #!$%@? Przeglądem Sportowym, Światem Kibola, Gazeta Ekstraklasa xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich bukmacherach w mieście, żeby postawić połowę swojej wypłaty na ten śmieszny klub. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na benzynie ale teraz nie dosyć, że się stył się jak ostatnie prosie przez piwo i Energię Lecha xD to jeszcze siedzi na jakichś forach dla kiboli i kręci gównoburze z kibicami innych klubów o najlepszych napastników w Ekstraklasie, bramkarzy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu LEGIA PANY. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Klima, za #!$%@? 10k postów. Na dodatek wyczaił jakąś #!$%@?ą gierkę na wp.pl „Fantasyliga” czy inny #!$%@?, gdzie się kupuje piłkarzy i nabijają punkty za występy w prawdziwych meczach… Niby nic w tym złego, ale piłkarzy można kupować za dodatkowe SMSy i staruszek ostatnio wykręcił wysoki rachunek tłumacząc się że nie mógł nie kupić Łukasza Trałki xD.
Jak jest sezon to #!$%@? na mecze i zmusza mnie żebym z nim łaził. Od jakichś 5 lat przynajmniej raz w tygodniu jem te #!$%@? hotdogi i zapiekanki z Bułgarskiej na obiad a ojciec #!$%@? o zaletach bycia kibicem i że to szlachetne dopingować swój klub. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień #!$%@?ł że to dzięki temu, że oglądając mecze, analizując grę i taktyki na boisku mózg mi lepiej pracuje.
Co wyjazd na mecz poza Poznaniem budzi ze swoim znajomym Mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując browary i szaliki, robiąc kanapki itd.
Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o piłce i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Piłki Nożnej, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy. Młodzi piłkarze za dużo zarabiajo hurr tylko kradną i nie grają z pasją i miłością do klubu durr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Piłkarzy wspominając Piotrka Reisa, Jacka Przybylskiego i Ivana Durdevicia żeby się uspokoić.
W tym roku sam sobie kupił na święta krzesełko stadionowe (niby na ozdobę). Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój kibica i siedział cały dzień na tym krzesełku w koszulce i szaliku na środku mieszkania.
Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich piłkarzy w Polsce to bym wziął i #!$%@?ł.
Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na mecz w drodze wyjątku. Super prezent #!$%@?.
Pojechaliśmy do miasta, dochodzimy pod stadion a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy na krzesełkach i patrzymy na tych pajaców w niebiesko-białych getrach. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec #!$%@?ął hotdogiem po głowie, że nie słyszę śpiewu i nie czuję atmosfery meczu. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz krzyczał, żebym wyżej trzymał szalik, bo Klima tak chcę. 3 godzin musiałem stać i drzeć #!$%@?ę patrząc na ten cały cyrk. Urodziny mam w lipcu więc jeszcze do tego było gorąco jak #!$%@?.
Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Mirka, z którym jeździ na mecze. Kiedyś towarzyszem-kibicem był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w bluzie Hooligans. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny, Zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o Lechu Poznań i Ekstraklasie. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczęli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy trener Urban czy Rumak.
- WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAK RUMAK WPUSZCZA TRAŁKĘ?
- #!$%@? TADEK, RUMAK WPUSZCZA HALAMAINENA, TEN TRAŁKA TO MOŻE MU NASKOCZYĆ.
- CO TY MI O HALAMAINENIE #!$%@? JAK LEDWO PIŁKĘ KOPNĄĆ POTRAFI. TRAŁKA TO JEST KRÓL MURAWY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI.
No i aż się zaczęli #!$%@?ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rozdzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona Zbysia, że Zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec
- I bardzo #!$%@? dobrze
Tak go za tego Urbana znienawidził.
Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Piłki Nożnej. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych #!$%@? z PZPN powiedzieć. Gazety piłkarskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o Ekstraklasie ani aferach w PZPN nic się nie pisze.
Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć karnet bo niby bilety na każdy osobny mecz za drogo wychodzą i wszyscy go chcą oszukać.
- Synek w Kotle to się prawdziwe oprawy robi! tam jest żywioł!
Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na forach dla kiboli z Kotła bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek opraw z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta
- FanUrbana54
- Liczba postów: 1
- Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika LPSJ_starykibol od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały kibic! Chcą go oczernić bo zazdroszczą miłości do klubu!
Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od opraw. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam #!$%@?ł na trollkoncie i np. pisał, ze #!$%@? oprawy robi i widać, że nie umie malować prześcieradeł xD.
Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia zrobionych przez siebie opraw.
- Noooo gratuluję zapału! Widać, że doświadczony kibic!
a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum.
Trybson98 - #heheszki #pilkanozna #pasta #mojstaryfanatyk

„Mój stary to Fanatyk Le...

źródło: comment_T7J8lgem11Ix3weYKnDFyb3OkenLw4Rs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz