Wpis z mikrobloga

Cześć mikri, chciałbym kupić siostrze Kindla i zastanawiam się którego.
1. Nowy Kindle Paperwhite 3 - 600 zł~ ale ma 300 dpi. Refurbished za 490 z roczną gwarancją
2. Kindle Touch 7 (2014) - 365 zł.

A może bezpośrednio z amazona? Paperwhite około 120 EUR + wysyłka. Co radzicie? Którego wybrać?

#kindle #amazon #cokupic #prezent
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P3 prosto z Amazon. Najbezpieczniej, a i sprzet najlepszy. Bedzie miala na lata, a jakosc jest rewelacyjna, podswietlenie swietnie, dpi tez swoje robi. Ja tak kupilem swoj, nie oddam ! No moze za oasis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A touch 7 przy P3 w ogole wymieka, brak podswietlenia i te kanciaste kontury strasznie odrzucaja - wiem, bo tesciowa ma.
  • Odpowiedz
@VoonArt: zastanawiałem się nad kupnem między o wiele tańszym 7 a PW 3 i myśle że jeśli czytasz dużo w ciemnych pomieszczeniach czy w nocy to zdecydowanie warto, podświetlenie jednak robi robotę. No i lepsza rozdzielczość, niby gołym okiem nie widać ale jak się położy oba obok siebie to widać że w Kindlu 7 jest postrzępiona czcionka. Jak masz kasę to bierz droższy jest po prostu lepszy. Sam chcę go
  • Odpowiedz
@VoonArt: PW3 ma wbudowane oświetlenie, tym (poza ekranem) różni się od Kindle 7 czy Kindle 8. Nie ma obowiązku włączać oświetlenie, ale przydaje się w trudnych warunkach oświetlneiowych (pociągi, poczekalnie, autobusy).
Jak kupować Kindle, to tylko bezpośrednio z Amazonu. Wiesz, co kupujesz. Teraz jest w obniżonej cenie: http://cyfranek.booklikes.com/post/1457790/kindle-paperwhite-3-taniej-o-30-eur-z-okazji-powrotu-do-szkoly - znajdziesz też odsyłacz do używek, ale na gwarancji
  • Odpowiedz
@VoonArt: Cumplu, jak pisałem, ja mam P3, tesciowa ma Touch 7. Jest spora różnica: podświetlenie to najmocniejszy punkt, możesz czytać gdziekolwiek. Wykończenie zewnętrzne również dużo lepsze. Jak masz kase, to się nie wahaj!
  • Odpowiedz
@VoonArt: ktoś pisał na tagu że wycwanili się i po dodaniu do koszyka podbijają cenę. Wziąłeś wersje acceptable? Ja się zastanawiam czy dołożyć te 6 euro do good, ale chyba też wezmę tą tanszą a za resztę kasy kupie jakąś okładkę na allegro.
  • Odpowiedz
@casadin: via google translate: "Przy regularnym spożywaniem powiązanej defektem kosmetycznym. Z tyłu ma bardzo niewielki defekt kosmetyczny. Obsługi klienta iz powrotem Amazon oferta (do 30 dni) w przypadku każdego zakupu"

Jak z tyłu to no problemo, zresztą i tak kupie etui.
  • Odpowiedz
z ciekawości, czemu ci doliczyli 3 euro?


@casadin: @VoonArt: Teraz przy wybraniu polskiego adresu liczą też polski VAT a nie niemiecki. Oryginalnie wyświetlona cena zawiera niemiecki VAT. Polski jest wyższy.
  • Odpowiedz