Wpis z mikrobloga

@M4ks: No nic ale pisanie, że szuka się lapka do programowania niesie za sobą kilka istotnych informacji przy wyborze sprzętu, a pisanie na każdym kroku, że studiuje się prawo czy tam inormatykę nie niesie żadnej wartościowej informacji.
@piotrb: Nie, ale duża czy wstanie np. w 10sekund czy w 2minuty, czy odpalisz sobie wirtualki czy nie.
I jak ktoś szuka lapka do programowania to po co ma np. dopłacać do dedykowanej karty graficznej jak tego po prostu nie wykorzysta?
@M4ks: Nie wiem co ma znaczyć te xD na końcu, ale domyślam się, że nie miałeś okazji jeszcze korzystać z SSD i nie wiesz o ile to zwiększa komfort wszelakiej pracy.
@some_ONE: oznacza to, ze pieprzysz jak potłuczony. Rozumiem, ze reszta systemu nie korzyta z ssd tylko narzędzia do programowania xD walczysz jak student prawa, oburzony ze ktos podpisuje umowe zwykłym długopisem
@M4ks: Gdzie ja coś takiego napisałem? To ty pisałeś coś o przyspieszeniu uruchamiania z 20s do 10s, ja nic o przyspieszaniu uruchamiania nie pisałem wcześniej. Jak tak bardzo chcesz to proszę bardzo, informacje, które dla mnie wynikają ze stwierdzenia, że ktoś potrzebuje lapka do programowania:
- min 8GB ramu(jak nie napiszesz do czego lapek to zaraz będą ci mówić, że nie ma sensu więcej niż 8GB bo tego nie wykorzystasz, fajnie