Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie relację i mnie mocno zdziwił restart wyścigu - rozumiem, że ktoś miał mega laga i od niego wszystko poleciało? Bo jeśli to był zwykły błąd człowieka to decyzja słaba.

#acleague
  • 21
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: No i nie bardzo rozumiem, czemu z tego powodu restart. Bardzo mi przykro, że kogoś wywaliło, ale z powodu jednego colegi całą stawkę wracać na start po praktycznie całym przejechanym okrążeniu? Dafuq.
  • Odpowiedz
@iso9001: mi tam odpowiadało. W pewnym momencie był taki karambol, że cała szerokość toru była zastawiona i nie szło przejechać. Zbieraliśmy się chyba minutę, bo oczywiście wyrżnąłem w stojący w poprzek toru samochód.
  • Odpowiedz
@Mak0wi3c: Takie są wyścigi, nieraz się napotykało na takie karambole ale jedzie się dalej. Będę zawsze przeciwny restartom nawet w takich sytuacjach, to zbytnio rozluźnia ludzi i daje im poczucie, że nawet jak zjebią to można liczyć na restart. Już pomijając to, że na transmisji wygląda to co najmniej nieprofesjonalnie.
iso9001 - @Mak0wi3c: Takie są wyścigi, nieraz się napotykało na takie karambole ale j...
  • Odpowiedz
@iso9001: jak #!$%@? w grupę rozbitych 5 bolidów blokujących przejazd na całej szerokości toru, to zobaczymy czy tak spokojnie to potraktujesz. To była sytuacja w której w normalnych wyścigach pojawia się czerwona flaga, bo jest totalny #!$%@?.
Imo jeżeli dochodzi do takich sytuacji, to restart powinien być brany pod głosowanie.
  • Odpowiedz
@iso9001: powtórka raczej nagrywa się w obrębie jednej sesji. Tak na prawdę nie interesuje mnie Twoja ocena tylko to jak było. Wierz mi lub nie. Nikt nie kazał Sznikersowi restartować sesji, a jeżeli to zrobił, to widocznie był wystarczający powód. Ten temat był już kiedyś poruszany i nie wierzę, że @TheSznikers robiłby restart, bo ktoś dłubał w nosie i przyrżnął w bandę.
  • Odpowiedz
@iso9001: @Mak0wi3c: jak nikt nie kazal robic restartu, jak z 5 osob powiedzialo, zeby dac restart. Transmisja chyba pokazywala kawalek toru, a tam dalej byly karambol. Pol stawki rozwalone.
Tak ustalilismy na poczatku sezonu - jak bedzie bardzo gruba akcja na pierwszym okrazeniu to restartujemy.
  • Odpowiedz